rozrzutność

Artykuły - Rozrzutność (6)

 • Polki nie są rozrzutne

  Polki nie są rozrzutne

  Badanie przeprowadzone przez Dom Badawczy Maison dla Aviva Investors TFI* łamie stereotyp Polki jako kobiety rozrzutnej. Jakie więc są zachowania i postawy kobiet wobec finansów?
 • Prysznic dla Sarkozy'ego za 245 tys. euro

  Prysznic dla Sarkozy'ego za 245 tys. euro

  Francuzi zarzucają swojemu rządowi rozrzutność podczas przewodniczenia Unii Europejskiej w drugiej połowie ubiegłego roku. Szczególny rozgłos w mediach i internecie zdobył jeden z opozycyjnych deputowanych socjalistycznych, który oskarżył Pałac Elizejski o wydanie na przenośny prysznic dla prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego aż 245 tys. euro.
 • Szokująca rozrzutność

  Minister obrony to ma klawe życie! Bogdan Klich (48 l.) ze świtą swoich zaufanych doradców mieszka w Warszawie w luksusowym hotelu Belwederskim. Hotel leży koło Łazienek, a minister ma do pracy, a więc do siedziby MON, raptem dwa kroki.
 • Rozrzutność - główny grzech III RP

  Jednym musi wystarczyć na życie 500 złotych miesięcznie. Inni, jak np. posłowie zarabiają 10 tys. złotych miesięcznie, do tego około 2 tys. złotych diety poselskiej. Kolejne 10 tys. poseł co miesiąc przeznacza na utrzymanie swojego biura.
 • Zamieszanie po dymisji prof. Belki

  Jaki powinien być następca prof. Belki? Uważamy, że powinien to być kandydat niezależny, który będzie w stanie zahamować rozrzutność poszczególnych resortów.
 • NIK: Rozrzutność w administracji rządowej

  Umowy na usługi doradcze i eksperckie zlecane przez administracje rządową w 60 proc. były nieuzasadnione - wynika z przedstawionego dzisiaj raportu NIK. Z raportu wynika, że usługi zlecano pracownikom naukowym, kancelariom prawniczym, a nawet studentom. 12 proc. umów zawierano z własnymi pracownikami, mimo że mogli je oni wykonywać w ramach normalnej pracy.