rozrywka

Artykuły - Rozrywka (198)

 • Rozrywka rośnie w budżetach Polaków

  Rozrywka rośnie w budżetach Polaków

  Polski rynek usług rozrywkowych jest szacowany na 80 mld zł rocznie i dynamicznie rośnie wraz ze wzrostem wydatków Polaków na tego typu atrakcje. 26 proc. Polaków zapytanych przez portal PrezentMarzeń zadeklarowało miesięczny budżet na ten cel na poziomie do 100 zł.
 • Plotki, bale i skandale - tak się żyło w XIX wieku!

  Plotki, bale i skandale - tak się żyło w XIX wieku!

  Wspaniałe stroje, wykwintne maniery, proszone obiady i cudowne bale - dziewiętnastowieczne rozrywki do dzisiaj pobudzają wyobraźnię, chociaż czasem zapominamy, że była i ciemna strona tego medalu. O utraconych bezpowrotnie urokach i wstydliwych sekretach życia sprzed 150 lat opowiada Agnieszka Lisak, autorka książki "Życie towarzyskie w XIX w."
 • Tego szukamy w Internecie

  Tego szukamy w Internecie

  Ponad połowa ludzi na świecie, którzy korzystają z internetu, przeszukuje sieć w poszukiwaniu informacji o rozrywkach i hobby - wynika z sondażu, w którym wzięło udział ponad 19 tys. internautów.
 • Domisie śpiewają

  Domisie śpiewają

  Pogodne i zabawne teksty domisiowych bajek mają wartościowe walory wychowawcze. I napisane są w sposób zrozumiały nawet dla najmłodszych dzieciaków.
 • "Klopsiki kontratakują" - smakowita rozrywka

  "Klopsiki kontratakują" - smakowita rozrywka

  Z okazji zbliżającej się premiery, oczekiwanej kontynuacji smakowitych przygód Flinta Lockwooda, wszystkich spragnionych i głodnych rozrywki zapraszamy do wspólnej zabawy.
 • Rozrywka dla małych i dużych

  Rozrywka dla małych i dużych

  Seria Disney Pixar Klasyka, to znane i lubiane tytuły z wytwórni Pixar w całkiem nowym wydaniu
 • Dzięki temu będziesz widział lepiej. Naprawdę!

  Dzięki temu będziesz widział lepiej. Naprawdę!

  Powszechnie uważa się, że granie w gry wideo, poza przyjemnością, nie przynosi żadnych dodatkowych korzyści. Okazuje się jednak, że relaks przy "strzelankach" może znacząco poprawić wzrok!
 • Za tydzień zacznie nadawać TVP Rozrywka

  Za tydzień zacznie nadawać TVP Rozrywka

  Za tydzień w piątek ruszy nowy kanał tematyczny telewizji publicznej - TVP Rozrywka. W ramówce pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, komedie i wybrane seriale - poinformowała w czwartek TVP.
 • Rodzinne miejsce jurajskiej przygody

  Rodzinne miejsce jurajskiej przygody

  To właśnie tu - w miejscach odkryć śladów pradawnych gadów - powstają JuraParki - pierwsze tego typu obiekty w Polsce. Goście parku przenoszą się do prehistorycznych czasów, by podziwiać wiernie odtworzone modele dinozaurów i innych zwierząt z pradawnej epoki.
 • Pełen atrakcji pobyt w Bałtowie

  Pełen atrakcji pobyt w Bałtowie

  Wiosną chętniej wyruszmy poza miasto, by odpocząć na łonie natury, korzystać ze słonecznej pogody oraz poznać nowe ciekawe miejsca. To również czas, który w całości możemy poświęcić dzieciom, ich pasjom i zainteresowaniom.

Filmy - Rozrywka (38)

 • Sposób na niezapomniany ślub? Oto on

  Państwo młodzi postanowili dodać do tego stresującego dnia trochę rozrywki, by rozładować emocje. Użyli do tego wózka oraz łańcucha. Jak wyszło? Przekonajcie się sami.
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastuna 5. Odcinka

  W piątym odcinku „#Supermodelki Plus Size” na uczestniczki czeka niespodzianka – spotkanie z bliskimi! Dowiemy się, jakimi dziećmi były kandydatki, a rodziny zdradzą ich największe tajemnice. Spotkanie zakończy sesja zdjęciowa, podczas której najważniejsze będzie pokazanie uczuć i opieka nad tymi, których kochają. Jak sobie poradzą uczestniczki i ich najbliżsi?
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 4. odcinka

  W czwartym odcinku „#Supermodelki Plus Size” na uczestniczki czekają zadania, które z pozoru wydają się proste. Chodzenie w butach na obcasie, spacer z psem czy szybkie zakupy - to sytuacje, z którymi kobiety mają do czynienia na co dzień. Kiedy jednak te czynności trzeba wykonać profesjonalnie, jako modelka, zaczynają się schody.
 • Konferencja programu "Wyspa przetrwania"

  "Wyspa przetrwania" to jesienna nowość Polsatu. 8 września startuje emisja najbardziej spektakularnego i najbardziej przygodowego show na świecie. 50 różnych już zachwyciło się tą wyspą, teraz czas na Polskę