rozrywka

Artykuły - Rozrywka (198)

Filmy - Rozrywka (38)

 • Sposób na niezapomniany ślub? Oto on

  Państwo młodzi postanowili dodać do tego stresującego dnia trochę rozrywki, by rozładować emocje. Użyli do tego wózka oraz łańcucha. Jak wyszło? Przekonajcie się sami.
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastuna 5. Odcinka

  W piątym odcinku „#Supermodelki Plus Size” na uczestniczki czeka niespodzianka – spotkanie z bliskimi! Dowiemy się, jakimi dziećmi były kandydatki, a rodziny zdradzą ich największe tajemnice. Spotkanie zakończy sesja zdjęciowa, podczas której najważniejsze będzie pokazanie uczuć i opieka nad tymi, których kochają. Jak sobie poradzą uczestniczki i ich najbliżsi?
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 4. odcinka

  W czwartym odcinku „#Supermodelki Plus Size” na uczestniczki czekają zadania, które z pozoru wydają się proste. Chodzenie w butach na obcasie, spacer z psem czy szybkie zakupy - to sytuacje, z którymi kobiety mają do czynienia na co dzień. Kiedy jednak te czynności trzeba wykonać profesjonalnie, jako modelka, zaczynają się schody.
 • Konferencja programu "Wyspa przetrwania"

  "Wyspa przetrwania" to jesienna nowość Polsatu. 8 września startuje emisja najbardziej spektakularnego i najbardziej przygodowego show na świecie. 50 różnych już zachwyciło się tą wyspą, teraz czas na Polskę