rozpoznanie

Artykuły - Rozpoznanie (61)

 • Technologia rozpoznawania twarzy łatwa do obejścia

  Technologia rozpoznawania twarzy łatwa do obejścia

  Dostępne na lotniskach systemy bezpieczeństwa oparte na rozpoznawaniu twarzy nie są do końca skuteczne. Do ich zmylenia najczęściej wystarczy… prosta maska.
 • Oczyszczanie doskonałe

  Oczyszczanie doskonałe

  Nie rezygnuj z niego... nawet jeśli się nie malujesz. Niech staranne zmywanie twarzy stanie się twoim codziennym rytuałem.
 • Aksamitne ciało bez cellulitu

  Aksamitne ciało bez cellulitu

  Jeśli znikał, to na trochę. Jeśli wracał, to na długo. Dlatego uznałaś, że sprawa jest beznadziejna
 • Siemoniak: W Afganistanie nie zawiodło ani rozpoznanie, ani GROM

  Siemoniak: W Afganistanie nie zawiodło ani rozpoznanie, ani GROM

  - Nie mam wiedzy, by w czasie operacji w Afganistanie, w której zginął polski żołnierz, cokolwiek zawiodło. Na pewno nie rozpoznanie, na pewno nie wywiad i na pewno nie sami żołnierze GROM-u, którzy są znakomicie przygotowani - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak. - Trzeba mieć świadomość, że tam jest uzbrojony przeciwnik, który stara się zabijać - i tamtejszą ludność, i naszych żołnierzy. Nie da się wszystkiego przewidzieć - dodaje.
 • Polska wprowadzi nowe koncesje

  Polska wprowadzi nowe koncesje

  Wprowadzimy przepisy dyrektywy UE ws. wydobywania węglowodorów. Będziemy wtedy dawać jedną koncesję na rozpoznanie i wydobycie. Nowe przepisy znajdą się prawdopodobnie w projektowanej ustawie węglowodorowej - powiedział wiceminister środowiska Piotr Woźniak.
 • Rozpoznał głos gen. Błasika. Nie będzie miał zarzutów

  Prokuratura wojskowa dysponująca dowodami na to, kto rozpoznał w nagraniu dźwięków z kabiny Tu-154M głos generała Andrzeja Błasika, nie planuje postawić tej osobie żadnych zarzutów, informuje "Nasz Dziennik".
 • Media w Rosji: Zdjęli z nas winę za zamianę ciał ofiar spod Smoleńska

  Media w Rosji: Zdjęli z nas winę za zamianę ciał ofiar spod Smoleńska

  Rosyjskie media zdejmują z Moskwy winę za zamianę ciał ofiar katastrofy w Smoleńsku. Powołują się przy tym na słowa prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta, który stwierdził, że przyczyną nieprawidłowej identyfikacji dwóch ciał ofiar było nietrafne ich rozpoznanie przez członków rodzin. - Zdjęli winę z Rosji za zamieszanie z ciałami poległych Polaków - komentuje portal utro.ru.
 • Koncesje bez wpływu na strategię Bogdanki

  Bogdanka ocenia, że otrzymane przez spółkę Prairie Downs Metals koncesje na rozpoznanie złóż na Lubelszczyźnie, w sąsiedztwie lubelskiej kopalni, nie wpływają na realizację strategicznych celów spółki. Zarząd Bogdanki uważa, że szansa, iż Prairie Downs czy inny podmiot wybuduje nową kopalnię w tamtym rejonie są bliskie zeru.
 • Złożenie do GPW wniosku o ponowne rozpoznanie sprawy w przedmiocie skreślenia Spółki z listy Autoryzowanych Doradców w ASO na rynku NewConnect.

  Zarząd DFP Doradztwo Finansowe SA w Łodzi ("Spółka") informuje niniejszym - w nawiązaniu do treści Raportu Bieżącego EBI Spółki Nr 17/2012 z dnia 24 kwietnia 2012 roku, informującego o podjęciu przez Dyrektora Działu Rozwoju Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA ("GPW") Decyzji z dnia 23 kwietnia 2012 roku w sprawie skreślenia z listy Autoryzowanych Doradców w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect spółki DFP Doradztwo Finansowe Spółka Akcyjna - że w dniu 2 maja 2012 roku
 • Naukowcy: Pawiany rozpoznają angielskie słowa

  Naukowcy z Francji odkryli, że pawiany potrafią rozpoznać czteroliterowe angielskie słowa - informuje BBC.