Kobieta - rozmowa kwalifikacyjna

Artykuły - Rozmowa kwalifikacyjna (10)

 • Boję się, że stracę pracę!

  Boję się, że stracę pracę!

  Jestem sekretarką. To już kolejna firma, w której pracuję na tym stanowisku. Przyznam szczerze, że - choć na rynku pracy jest kryzys - ja dotąd nie miałam problemów ze znalezieniem posady.
 • Jak się zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej

  Jak się zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej

  Autoprezentacja to sposób, w jaki kreujemy swój wizerunek. Mistrzowie potrafią niczym kameleon dopasować się do nowego otoczenia, zmieniając wygląd, ton głosu i sposób gestykulacji. Od tego, jak się zaprezentujemy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, zależy nasze przyjęcie do wymarzonej pracy. Warto zatem zapoznać się z podstawowymi zasadami dotyczącymi kreowania własnego wizerunku.
 • Rozmowa kwalifikacyjna z opiekunką

  Rozmowa kwalifikacyjna z opiekunką

  Rozmowa kwalifikacyjna jest jednym z kluczowych elementów w procesie poszukiwania opiekunki. Powinna się zwykle dzielić na dwie części.
 • Rozmowa kwalifikacyjna z opiekunką

  Rozmowa kwalifikacyjna z opiekunką

  Rozmowa kwalifikacyjna jest jednym z kluczowych elementów w procesie poszukiwania opiekunki. Powinna się zwykle dzielić na dwie części.
 • Jak najlepiej zaprezentować siebie?

  Jak najlepiej zaprezentować siebie?

  Aby dostać pracę, musisz być skuteczna. Skuteczne mówienie polega na sile przekonywania innych o naszych zdolnościach i wartościach. Poprzez swój język przekazujesz innym określony obraz siebie samej.
 • Liczy się pierwszy uścisk

  Liczy się pierwszy uścisk

  Zdaniem specjalistów od mowy ciała pierwsze 10 sekund w kontakcie z nową osoba decyduje o tym, jak ją postrzegamy.
 • Pierwsza praca i pierwszy sukces

  Pierwsza praca i pierwszy sukces

  Czy jesteś kreatorem, czy ewaluatorką, nie ominie cię obowiązek odbycia ważnej rozmowy kwalifikacyjnej.
 • Problem: Rozmowa kwalifikacyjna

  Problem: Rozmowa kwalifikacyjna

  Jakie najgorsze pytania spotkały was podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy potencjalni przyszli pracodawcy dawali odczuć, że są zainteresowani waszą osobą, ale prywatnie, nie zawodowo?
 • Negocjacje z pracodawcą

  Negocjacje z pracodawcą

  Osoby ubiegające się o wakat muszą w umiejętny sposób wykorzystać sposobność podczas rozmowy kwalifikacyjnej i konkretnie przedstawić swoje oczekiwania. Zyskają wtedy opinię osoby potrafiącej profesjonalnie negocjować najkorzystniejsze dla siebie warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
 • W "paszczy lwa", czyli rozmowa kwalifikacyjna

  W "paszczy lwa", czyli rozmowa kwalifikacyjna

  Nie dowiesz się o jej terminie w ostatniej chwili, będzie więc czas poczynić przygotowania. Musisz również liczyć się z tym, że taka rozmowa odbywa się w kilku etapach - z pracownikami różnych szczebli zarządzania firmą.