róże

Artykuły - Róże (34)

 • Jak użyźnić glebę pod różami?

  Prosty sposób na wspaniały ogród różany.
 • Bronzery odchodzą do lamusa: Wiosną i latem postaw na róże

  Bronzery odchodzą do lamusa: Wiosną i latem postaw na róże

  Makijażystka ciężkie bronzery proponuje zastąpić delikatnymi różami.
 • Kosz róż od krajan dla Justyny Kowalczyk

  Kosz róż od krajan dla Justyny Kowalczyk

  Fani z Kasiny Wielkiej przekazali w czwartek Justynie Kowalczyk kosz róż. Narciarki biegowej nie było w domu, więc delegację fanów przyjął jej ojciec Józef Kowalczyk.
 • Róż w kulkach od Simple Beauty

  Róż w kulkach od Simple Beauty

  Róż ma ogromne znaczenie w przygotowaniu pełnego makijażu - pozwala modelować niedoskonały owal twarzy, podkreślić jego atuty i zatuszować wady. Odświeża, odmładza a przede wszystkim wysubtelnia rysy. Simple Beauty przygotowało nowe odcienie różu w kulkach w nowych, wygodnych opakowaniach.
 • Tysiące róż dla Michaela Jacksona

  Tysiące róż dla Michaela Jacksona

  Fani zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona złożyli w poniedziałek (25 czerwca) tysiące róż niedaleko grobu artysty na cmentarzu położonym na przedmieściach Los Angeles. Od śmierci Króla Popu minęły dokładnie trzy lata.
 • Guns N'Roses: Butle z tlenem i masażystka

  Guns N'Roses: Butle z tlenem i masażystka

  Ciekawych informacji możemy się dowiedzieć z tzw. riderów, w których są zapisane wymagania wykonawców przy koncertach. Grupa Guns N'Roses zażyczyła sobie m.in. czterech butli z tlenem, w dodatku o określonej specyfikacji!
 • W Czechach cieplej niż w Grecji; w Pradze zakwitły róże

  Wyjątkowo ciepło było w poniedziałek w całych Czechach i w wielu miejscach kraju zostały pobite nowe rekordy. W Byniovie (na południu) meteorologowie zmierzyli 13,2 stopnia Celsjusza, a więc więcej, niż tego samego dnia w Grecji. W Pradze zakwitły róże.
 • Róż wymodeluje twarz

  Róż wymodeluje twarz

  Odpowiednio nałożony zdziała cuda - zamieni buzię w bardziej owalną.
 • Blask dodaje urody

  Blask dodaje urody

  Kosmetyki rozświetlone perłą, brokatem, kolorami szlachetnych kruszców są wymarzone na karnawał. Jak żadne inne podkreślą naszą kobiecość i zmysłowy urok.
 • Róże karnawałowe

  Róże karnawałowe

  Oryginalne ciasteczka.

Filmy - Róże (3)

 • Jak zrobić różany lód do szampana?

  Chciałbyś, by twoje przyjęcia były bardziej wykwintne? Dzięki różanym kostkom lodu do szampana będziesz mógł świętować z klasą. Przygotowanie ich jest bardzo proste, jednak należy o tym pomyśleć przynajmniej kilka godzin przed imprezą. Różany lód do szampana nie tylko podkreśli jego smak, ale także będzie pięknie prezentował się w kieliszkach.
 • Jak zrobić broszki-róże z resztek materiału?

  Broszki doskonale podkreślają każdą kobiecą stylizację, dodając odrobinę frywolności i powagi jednocześnie. Znakomicie sprawdzają się nie tylko broszki kupione w sklepach, ale również te wykonane samodzielnie - w ten sposób każda z was ma szansę na przygotowanie wyjątkowej, oryginalnej broszki, której wygląd zachwyci wszystkich. Zobaczcie, jak zrobić broszki w kształcie róż - do ich wykonania potrzebujecie tylko resztek materiału!
 • Jak pachną "Czarne Róże"?

  Fińska grupa The Rasmus przypomina się nowym albumem "Black Roses", płytą przepełnioną emocjami i tajemniczością.