róże

Artykuły - Róże (34)

Filmy - Róże (4)

 • Łukasz Skop i jego eksperymenty z roślinami: Tniemy róże

  "Co z tego wyrośnie" to cykl, w którym Łukasz Skop zdradza tajniki ogrodnictwa. Z okazji nadejścia wiosny przedstawił bardzo proste eksperymenty z roślinami, które mogą wykonywać dzieci. W najnowszej odsłonie zaprezentował również, jak pielęgnować róże. Co zrobić, aby dumnie zdobiły naszą działkę? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak zrobić różany lód do szampana?

  Chciałbyś, by twoje przyjęcia były bardziej wykwintne? Dzięki różanym kostkom lodu do szampana będziesz mógł świętować z klasą. Przygotowanie ich jest bardzo proste, jednak należy o tym pomyśleć przynajmniej kilka godzin przed imprezą. Różany lód do szampana nie tylko podkreśli jego smak, ale także będzie pięknie prezentował się w kieliszkach.
 • Jak zrobić broszki-róże z resztek materiału?

  Broszki doskonale podkreślają każdą kobiecą stylizację, dodając odrobinę frywolności i powagi jednocześnie. Znakomicie sprawdzają się nie tylko broszki kupione w sklepach, ale również te wykonane samodzielnie - w ten sposób każda z was ma szansę na przygotowanie wyjątkowej, oryginalnej broszki, której wygląd zachwyci wszystkich. Zobaczcie, jak zrobić broszki w kształcie róż - do ich wykonania potrzebujecie tylko resztek materiału!
 • Jak pachną "Czarne Róże"?

  Fińska grupa The Rasmus przypomina się nowym albumem "Black Roses", płytą przepełnioną emocjami i tajemniczością.