Różczka

Artykuły - Różczka (32)

 • Magdalena Różczka: Być jak Rachel Weisz

  Magdalena Różczka: Być jak Rachel Weisz

  Co łączy te dwie piękne i utalentowane aktorki? Wspólny występ w zrealizowanej z rozmachem, fantastycznej produkcji Disneya - "Oz: Wielki i Potężny", która już 8 marca pojawi się w polskich kinach?
 • Niespodzianki w "Lekarzach"

  Niespodzianki w "Lekarzach"

  Leon (Jacek Koman) ma kłopoty. Sam jeszcze nie wie, jak poważne. Ma też sekret, który może zmienić życie... Alicji (Magdalena Różczka). W serialu "Lekarze" widzów czeka sporo niespodzianek.
 • Pochłonięta pracą Magdalena Różczka

  Pochłonięta pracą Magdalena Różczka

  Wygląda na to, że śliczna pani doktor z "Lekarzy" ma poważne sercowe problemy! Bo choć w pracy odnosi teraz sukces za sukcesem, to najwidoczniej odbywa się to kosztem jej życia prywatnego...
 • Różczka minęła się z powołaniem?

  Różczka minęła się z powołaniem?

  - Bardzo fajnie jest być chirurgiem i pomagać ludziom - mówi Magdalena Różczka, która w nowym serialu "Lekarze" znakomicie odnalazła się w roli lekarki na sali operacyjnej.
 • Różczka: Mogłabym być chirurgiem

  Różczka: Mogłabym być chirurgiem

  "Alicja jest takim lekarzem, jakim ja chciałabym być, gdybym uprawiała ten zawód" - mówi Magdalena Różczka o bohaterce, którą gra w serialu "Lekarze".
 • Zapracowana Magdalena Różczka

  Zapracowana Magdalena Różczka

  Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Magdalena Różczka kończy w piątek , 27 lipca, 34 lata. Ostatnio artystka nie narzeka na brak interesujących propozycji zawodowych. Obecnie pracuje na planach seriali "Czas honoru" oraz "Lekarze".
 • Różczka w szpitalu

  Różczka w szpitalu

  Widzowie jeszcze nie poznali bohaterów najnowszego serialu TVN "Lekarze", a już rozpoczęły się zdjęcia do jego drugiej serii. Na planie pojawili się główni bohaterowie, czyli m.in. Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński.
 • Jesienią poznamy "Lekarzy"

  Jesienią poznamy "Lekarzy"

  Jesienią poznamy bohaterów wielu nowych seriali. Jednym z nich będą "Lekarze" - serial wyprodukowany dla telewizji TVN. Zagrają w nim m.in. Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński i Danuta Stenka.
 • Różczka: Oddałam wszystkie emocje

  Różczka: Oddałam wszystkie emocje

  Trwają zdjęcia do piątej serii "Czasu honoru". W roli Wandy ponownie zobaczymy Magdalenę Różczkę, która z produkcją związana jest od 2009 roku.
 • Różczka chce zniszczyć Pazurę

  Różczka chce zniszczyć Pazurę

  Ponad dwa lata trzeba było czekać na warszawską premierę filmu "Belcanto" Ryszarda Macieja Nyczki z Cezarym Pazurą i Magdaleną Różczką w rolach głównych. W Kinotece reżyser się nie pojawił, za to nie zabrakło filmowego Mariusza Marzędy oraz jego atrakcyjnej i tajemniczej sąsiadki, Katarzyny Pietrusińskiej.