rozczarowanie

Artykuły - Rozczarowanie (318)

 • CBOS: 60 proc. rozczarowanych sytuacją w kraju

  CBOS: 60 proc. rozczarowanych sytuacją w kraju

  Nowy rok nie przyniósł istotnych zmian w ocenach kondycji kraju i sytuacji zawodowej respondentów, nie rozbudził też szczególnych nadziei na nadchodzące miesiące - ocenia CBOS. Ze styczniowego sondażu wynika, że 60 proc. respondentów jest rozczarowanych sytuacją w kraju.
 • Lobby strzeleckie rozczarowanie rozmową w Białym Domu

  Lobby strzeleckie jest rozczarowanie rozmową w Białym Domu z wiceprezydentem USA. - Nie chodziło wcale o ochronę dzieci przed uzbrojonymi napastnikami, lecz o planowane przez rząd ograniczenie prawa do posiadania broni - oświadczyło w czwartek Krajowe Stowarzyszenie Strzeleckie (NRA).
 • Justin Bieber srodze rozczarowany

  Justin Bieber srodze rozczarowany

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber skomentował brak nominacji do nagrody Grammy.
 • Tosiu, ludzie łamią obietnice

  Tosiu, ludzie łamią obietnice

  - Co się dzieje? - spytałam 11-letnią córkę. Tosia siedziała w kuchni ze smętną miną.
 • Byki lekko rozczarowane, ale nie straciły nadziei

  Byki lekko rozczarowane, ale nie straciły nadziei

  Początek wystąpienia Bena Bernanke nieco zawiódł bycze nadzieje. Inwestorzy nie usłyszeli niczego nowego. Nie padły żadne konkretne deklaracje. Indeksy poszły nieco w dół, ale reakcja była umiarkowana.
 • Kolejne chińskie rozczarowanie

  Znacznie niższa od prognozowanej nadwyżka w handlu zagranicznym i mocne wyhamowanie dynamiki eksportu - to kolejne problemy z którymi będą musiały zmierzyć się chińskie władze i tamtejszy bank centralny. Obawy związane z gorszymi perspektywami dla chińskiej gospodarki, psują dzisiaj rano nastroje na rynkach. W krótkim okresie tragedii jednak nie będzie, gdyż rynek będzie teraz spekulował nt. możliwych działań banku centralnego, a także rządu (w kontekście zaplanowanych za kilka miesięcy wyborów).
 • Rozczarowanie i euforia

  Jak dowodzą piątkowe wydarzenia, takie połączenia na rynkach finansowych jest możliwe. Rozczarowanie brakiem działań głównych banków centralnych nie minęło, a mimo to indeksy mocno rosły.
 • Inwestorzy jednak rozczarowani

  Dzisiejsza sesja przebiegała pod dyktando oczekiwań na konferencję prasową po posiedzeniu Rady Prezesów EBC. Do godziny 13:45 sytuacja na rynku nie ulegała większym zmianom. Euro systematycznie umacniało się względem dolara, choć skala aprecjacji nie była duża. Opór na poziomie 1,23 skutecznie przyblokował stronę popytową aż do decyzji ws. polityki monetarnej.
 • Fed rozczarował. EBC nie może

  Indeksy w USA i w Azji spadły po tym jak Fed powstrzymał się przed dodatkowym luzowaniem polityki pieniężnej na wczorajszym posiedzeniu. Po EBC inwestorzy oczekują więcej.
 • Apple mocno rozczarował wynikami kwartalnymi i prognozą

  - Firma informatyczna Apple, która we wtorek po sesji przedstawiła swoje wyniki za trzeci kwartał swego roku obrotowego, mocno zawiodła inwestorów swoimi dokonaniami. Dodatkowo rozczarowały jej prognozy na kwartał czwarty. W handlu pozasesyjnym kurs akcji Apple spadał około 5 proc.

Filmy - Rozczarowanie (6)