royal baby

Artykuły - Royal baby (10)

 • BBC zwolniło dziennikarza za rasistowski żart z "royal baby"

  BBC zwolniło dziennikarza za rasistowski żart z "royal baby"

  Brytyjski publiczny nadawca BBC zwolnił w czwartek, 9 maja, dziennikarza radiowego Danny'ego Bakera, który opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie elegancko ubranej pary z szympansem, podpisując je jako "wyjście królewskiego dziecka ze szpitala".
 • Gorączka Royal Baby – Brytyjczycy czekają na potomka Harry’ego i Meghan

  Gorączka Royal Baby – Brytyjczycy czekają na potomka Harry’ego i Meghan

  15 października 2018 roku świat zelektryzowała wiadomość, na którą już od dawna czekali nie tylko najwięksi fani rodziny królewskiej. Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington (na Twitterze) pojawiła się wiadomość potwierdzająca, że książę Harry i księżna Meghan spodziewają się pierwszego dziecka. Rodzina dobrą nowinę poznała na ślubie księżniczki Eugenii.
 • Jakie imię wybiorą Kate i William dla córeczki?

  Jakie imię wybiorą Kate i William dla córeczki?

  Urodzona w sobotę córeczka Kate, księżnej Cambridge i księcia Williama swą pierwszą noc spędziła z rodzicami i bratem w pałacu Kensington w Londynie. Brytyjczycy zadają sobie pytanie, jakie będzie nosić imię.
 • Prezydencka para gratuluje nowo narodzonej księżniczki

  Prezydencka para gratuluje nowo narodzonej księżniczki

  Prezydent USA Barack Obama i jego żona, Michelle, pogratulowali brytyjskiej rodzinie królewskiej i wszystkim Brytyjczykom przyjścia na świat córeczki księcia Williama i księżnej Kate.
 • Jakie imię otrzyma brytyjska księżniczka?

  Jakie imię otrzyma brytyjska księżniczka?

  Księżna Kate urodziła dziś drugie dziecko - córkę. Teraz Brytyjczycy zastanawiają się, jakie imię otrzyma maleńka księżniczka.
 • Wielkie święto Royal Baby. Książę George kończy roczek!

  Wielkie święto Royal Baby. Książę George kończy roczek!

  22 lipca przyszedł na świat książę George - syn Kate Middleton oraz Księcia Williama. Brytyjczycy oszaleli na punkcie trzeciego w kolejności dziedzica tronu królewskiego Wielkiej Brytanii. Na urodzinowy bankiet zaproszona została najbliższa rodzina. Przyjęcie składa się z 2 części. Pierwsza odbyła się w już sobotę (19.07) w domu państwa Middleton. Druga będzie miała miejsce w posiadłości królewskiej Kensington. Motyw prz
 • Pierworodny syn pary książęcej honorowym członkiem klubu z Sarajewa

  Pierworodny syn pary książęcej honorowym członkiem klubu z Sarajewa

  Pierworodny syn księżnej Kate i księcia Williama, trzeci w linii sukcesji do brytyjskiego tronu George Alexander Louis otrzymał kartę honorowego członka bośniackiego klubu piłkarskiego Zeljeznicar Sarajewo. To gest podziękowania wobec matki Williama - Diany.
 • Najczęściej komentowane newsy tygodnia

  Najczęściej komentowane newsy tygodnia

  Narodziny Royal Baby, oświadczenie Agnieszki Radwańskiej ws. nagiej sesji oraz działalność ministra Rostowskiego - to "gorące" tematy mijającego tygodnia, które wywołały na stronach INTERIA.PL lawinę komentarzy. Burzę spowodowała także decyzja klubu FC Barcelona oraz artykuł "Anglikiem" po polskich drogach, czyli wyprzedzanie "na ślepo".
 • Annie Lennox krytykuje szał na punkcie "Royal Baby"

  Annie Lennox krytykuje szał na punkcie "Royal Baby"

  Szkocka wokalistka Annie Lennox naraziła się części swoich fanów, apelując o to, by dać trochę prywatności księciu Williamowi i księżnej Kate.
 • Royal Baby miało ponad 25 tys. tweetów na minutę

  Royal Baby miało ponad 25 tys. tweetów na minutę

  W szczycie zainteresowania w poniedziałek wieczorem narodziny pierwszego dziecka księcia Williama i księżnej Kate generowały ponad 25,3 tys. wpisów na Twitterze na minutę - podał we wtorek ten serwis społecznościowy.

Filmy - Royal baby (1)

 • Książę Jerzy kończy rok. Niezwykłe zdjęcia

  Syn księcia i księżnej Cambridge kończy dzisiaj roczek. Z tej okazji Pałac Buckingham opublikował zdjęcia z wyprawy Williama i Kate wraz z Jerzym do londyńskiego Muzeum Historii Naturalnej. Mały książę był wyraźnie zafascynowany barwnymi motylami, które tam oglądał. Pierwsze urodziny Jerzego - trzeciego w kolejce do brytyjskiego tronu, po Williamie i księciu Karolu - będą prawdopodobnie świętowane w Pałacu Kensington, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół książęcej pary.