Royal Albert Hall

Artykuły - Royal Albert Hall (48)

 • Premiera Bonda: Najlepszy film Craiga?

  Premiera Bonda: Najlepszy film Craiga?

  Uroczysta premiera nowego filmu o agencie Jej Królewskiej Mości Jamesie Bondzie pt. "Skyfall" odbyła się we wtorek wieczorem w londyńskim reprezentacyjnym Royal Albert Hall.
 • Koniec epoki uprzejmych braw

  Koniec epoki uprzejmych braw

  Dzięki internetowi zdobyła publiczność i zaczęła koncertować w najbardziej prestiżowych salach świata. Teraz Valentina Lisitsa ujawnia całą prawdę o biznesie muzycznym, konkursach pianistycznych i opowiada inspirującą historię własnej niezwykłej kariery.
 • Oficjalna piłka IO w Londynie będzie nosić imię Albert

  "Podaj Alberta" albo "kopnij Alberta" - takie słowa mogą padać podczas przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Londynie. Wszystko dlatego, że oficjalna piłka przygotowywana na tę imprezę została nazwana właśnie tym imieniem.
 • Opeth świętuje 20. urodziny

  Opeth świętuje 20. urodziny

  Obchodząca w 2010 roku jubileusz 20-lecia działalności, szwedzka grupa Opeth przygotowała dla swoich fanów specjalne DVD "In Live Concert At The Royal Albert Hall".
 • Wróci do Depeche Mode? Na razie zagra w Łodzi

  Wróci do Depeche Mode? Na razie zagra w Łodzi

  Alan Wilder, były członek zespołu Depeche Mode, nie wyklucza powrotu w szeregi zespołu. Muzyk wystąpił u boku popularnych "Depeszy" na charytatywnym koncercie w londyńskiej Royal Albert Hall.
 • Kto tęsknił za Samprasem?

  Kto tęsknił za Samprasem?

  "Tęskniliście za mną, chłopcy?". Tym pytaniem powitał media w Royal Albert Hall Pete Sampras, który po sześciu latach zawitał do Londynu na turniej weteranów.
 • Zapamiętaj ten wieczór!

  Zapamiętaj ten wieczór!

  "Remember That Night - Live At The Royal Albert Hall" - koncertowe DVD Davida Gilmoura z Pink Floyd - ukaże się 17 września.
 • Jay-Z i (nie)spodziewani goście

  Jay-Z i (nie)spodziewani goście

  W trakcie środowego (27 września) koncertu Jay'a-Z w londyńskiej Royal Albert Hall, na scenie do słynnego rapera dołączyli aktorka Gwyneth Paltrow i jej mąż Chris Martin z Coldplay.
 • Beyonce z nagrodami

  Beyonce z nagrodami

  W londyńskiej Royal Albert Hall w środę, 20 września, rozdano nagrody Music Of Black Origin (MOBO) przyznawane ciemnoskórym wykonawcom. Gwiazdą wieczoru była Beyonce Knowles. Była wokalistka Destiny's Child zdobyła w sumie trzy nagrody, w tym dla najlepszej artystki.
 • David Bowie śpiewa Pink Floyd

  David Bowie śpiewa Pink Floyd

  Brytyjski wokalista David Bowie niedawno zapowiedział roczną przerwę w koncertowaniu, a tymczasem nieoczekiwanie pojawił się w poniedziałek, 29 maja, na scenie "Royal Albert Hall" w Londynie. Dołączył do Davida Gilmoura, lidera grupy Pink Floyd, z którym wykonał dwa utwory z repertuaru tej rockowej legendy.