Roy Hodgson

Artykuły - Roy Hodgson (130)

Filmy - Roy Hodgson (4)

 • Crystal Palace - MU 2-3 w 29. kolejce Premier League. Wideo

  - Postawa była fantastyczna, intensywność, jakość, ryzyko, oczywiście w ostatnich minutach mieliśmy też trochę szczęścia - mówił o drugiej połowie spotkania Crystal Palace - Manchester United (2-3) Jose Mourinho, menedżer "Czerwonych Diabłów". - Przegrywać (0-2 - przyp. red.) na wyjeździe z drużyną, która potrzebuje punktów, jest bardzo, bardzo ciężko. Wierzyliśmy jednak cały czas. Dokonaliśmy zmian, piłkarze zaakceptowali ryzyko i, muszę przyznać, mieliśmy trochę szczęścia - dodał Portugalczyk. - Całkowity smutek. Myślę, że widziałem grupę osób, którzy zrobili wszystko dla klubu. Zrobili wszystko dla kolegów z zespołu przeciwko przeciwnikowi, który, przynajmniej na papierze, był zdecydowanym faworytem, i znowu zostali z niczym, jak w spotkaniu z Tottenhamem (0-1). Jest mi ich bardzo żal - stwierdził Roy Hodgson, menedżer "Orłów".
 • Hodgson: Lewandowski sam nie wygra meczu

  Roberta Lewandowskiego będzie się starał powstrzymać nie tylko Joe Hart, ale cała linia angielskiej obrony - mówił na konferencji prasowej selekcjoner Anglików Roy Hodgson. - Ale sam Robert, jeśli go spytać, przyzna, że w pojedynkę nie wygra tego meczu - zauważył.
 • Kto przeciw Polakom? Roy Hodgson odpowiada

  Selekcjoner reprezentacji Anglii Roy Hodgson podkreślił, że ma duży wybór, jeśli chodzi o wyjściową jedenastkę w meczu z Polską.
 • Gerrard: Rywal jest mocny i gra u siebie

  Podczas konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Anglii Roy Hodgson i kapitan drużyny Albionu Steven Gerrard podkreślali, że oczekują zaciętej gry. - Z Polską łatwo nie będzie - mówił Hodgson.