rowerzystka

Artykuły - Rowerzystka (3)

 • Śmiertelne potrącenie rowerzystki w Stropkowie. Z beczek wyciekła niebezpieczna ciecz

  Śmiertelne potrącenie rowerzystki w Stropkowie. Z beczek wyciekła niebezpieczna ciecz

  Po wypadku w Stropkowie pod Sierpcem (woj. mazowieckie) zablokowana była wczoraj przez kilka godzin droga krajowa nr 10 Toruń -Warszawa. Zginęła jedna osoba - rowerzystka potrącona przez samochód ciężarowy. Z beczek, które przewoziła ciężarówka wyciekła niezidentyfikowana substancja. Obecnie trasa jest już przejezdna.
 • Policjant na motocyklu zderzył się z rowerzystką

  Policjant na motocyklu zderzył się z rowerzystką

  Policjant jadący na motocyklu zderzył się z rowerzystką w Kłomnicach pod Częstochową. Oboje odnieśli niegroźne obrażenia. Do wypadku doszło w czasie policyjnego patrolu. Informację o tym zdarzeniu przesłał słuchacz na Gorącą Linię RMF FM.
 • Potrąciła rowerzystkę i uciekła

  Lekarka pogotowia ratunkowego, jadąc autem, potrąciła k. Bełchatowa rowerzystkę. Zamiast udzielić pomocy rannej, odjechała.

Filmy - Rowerzystka (2)

 • Rowerzystka spowodowała groźną sytuację na ulicy. Upadła i złamała rękę

  Kobieta, jadąca rowerem, skręcała z ulicy podporządkowanej na jedną z głównych arterii Krakowa. Niestety, nie zahamowała wykonując manewr i zajechała drogę ciężarówce. Chcąc uciec rowerem na chodnik, wywróciła się i złamała rękę. Szczegółowy przebieg zdarzeń ustalą policjanci, a towarzyszyć im będą operatorzy programu STOP Drogówka.
 • O krok od śmierci pod kołami pociągu!

  Na strzeżonym przejeździe kolejowym w Waterbeach w hrabstwie Cambridgeshire w Wielkiej Brytanii o mały włos doszłoby do tragedii! Brytyjska Policja Transportowa opublikowała nagranie, na którym widać, jak rowerzystka przejeżdża przez zapory, dojeżdża do torów - i w tym momencie gwałtownie hamuje przed rozpędzonym pociągiem. Od śmierci dzieliły ją centymetry…