rower

Artykuły - Rower (159)

Filmy - Rower (47)

 • Mężczyzna skacze na rowerze po potężnych zabudowaniach historycznej części miasta

  Ten mężczyzna pokonałby każdą wysoko zawieszoną poprzeczkę. Po tym, co pokazał na ulicach Girony, chyba nie mamy wątpliwości, że na rowerze można zrobić wszystko. Skok na wysoki murek, balansowanie i zjazd na krawędzi, a na koniec spektakularny zeskok, wyglądały dla niego zaledwie jak rozgrzewka.
 • Jak wybrać odpowiedni rower? Radzi ekspert

  Sezon rowerowy już otwarty, a sklepy oferujące jednoślady przechodzą istne oblężenie. Od kilku tygodni niemal cały swój czas spędzamy w domach, przez co brak aktywności fizycznej coraz bardziej nam doskwiera. W programie rozmawialiśmy o tym, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie roweru, aby spełnił wszystkie nasze sportowe oczekiwania. Były kolarz Mateusz Rybczyński doradził, jak wybrać odpowiedni rower. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Trzylatek zaskakuje umiejętnościami. Nie uwierzycie

  Ma dopiero trzy lata, a na rowerze już czuje się, jak ryba w wodzie. Na filmie widać, jak chłopiec w parku w Westbrook pokazuje rodzicom rowerowe sztuczki. (STORYFUL/x-news)
 • Skacze na rowerze jak kangur

  Fachowymi umiejętnościami jazdy, a zasadniczo skakania na rowerze może pochwalić się ten młody mężczyzna. W Barcelonie udało mu się przeskoczyć nad kanałem wodnym, który mierzy aż 3,4m. szerokości. Mężczyzna to Sergi Llongueras, mistrz świata w tej wyjątkowej, rowerowej dyscyplinie.