Rota

Artykuły - Rota (15)

 • Jak pozbyć się grudek na powiekach?

  Jak pozbyć się grudek na powiekach?

  Na górnych powiekach zrobiły mi się żółte, grudkowate zmiany. Co to takiego? Czy mogę się ich jakoś skutecznie pozbyć?
 • Kredyt po rozwodzie: jak się uporać ze spłatą

  Kredyt po rozwodzie: jak się uporać ze spłatą

  Choć podczas rozwodu nie brakuje negatywnych emocji, warto polubownie rozstrzygnąć, co z kredytem. Pomóc może doradca finansowy.
 • Błyszcząca cera - jak ją zmatowić?

  Błyszcząca cera - jak ją zmatowić?

  Makijaż, który robię rano przed wyjściem do pracy, wygląda perfekcyjnie zaledwie przez 2–3 godziny. Potem moja twarz zaczyna się błyszczeć. Świecą się zwłaszcza czoło, broda oraz policzki. Czasem próbuję przecierać je chusteczką higieniczną, ale wtedy ściera się cały podkład. Czy jest jakiś sposób, by zlikwidować świecenia bez naruszenia makijażu? - pyta Dorota (34 lata) z Kołobrzegu.
 • Czy ja za dużo wymagam?

  W moim rodzinnym domu nie przelewało się. Rodzice byli zabiegani i ciągle smutni. Myślałam, że pieniądze mogą zapewnić mi szczęście. Wyszłam za mąż i jakoś nam się wiedzie. Jednak przy pielęgniarskiej pensji myślę tylko o przeżyciu...
 • Dokonałam aborcji - mam wyrzuty

  Dokonałam aborcji - mam wyrzuty

  Ponad 30 lat temu poddałam się aborcji. Nie była wtedy zabroniona, a ja byłam panną. Zaszłam w ciążę z chłopakiem, który szybko zniknął z mojego życia. Kilka lat później wyszłam za mąż. Nigdy nie doczekaliśmy się dzieci...
 • Kaczyński: Sikorski sprzeniewierzył się rocie ślubowania

  Kaczyński: Sikorski sprzeniewierzył się rocie ślubowania

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński zarzucił szefowi MSZ Radosławowi Sikorskiemu, że sprzeniewierzył się rocie ministerialnego ślubowania, "występując z tezami znacząco ograniczającymi suwerenność Polski".
 • Muzyka z "La Strady" ku pamięci Roty

  Muzyka z "La Strady" ku pamięci Roty

  Muzykę Nina Roty - autora ścieżki dźwiękowej do kultowego "Ojca chrzestnego" oraz filmów Felliniego i Viscontiego - będzie można usłyszeć w sobotę, 19 listopada, w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Koncert upamiętni 100. rocznicę urodzin tego włoskiego kompozytora.

Filmy - Rota (1)