rosjanka

Artykuły - Rosjanka (24)

 • Bardot zostanie Rosjanką?

  Bardot zostanie Rosjanką?

  Aktorka i obrończyni praw zwierząt Brigitte Bardot zapowiedziała, że poprosi władze Rosji o obywatelstwo, jeśli w Lyonie dojdzie do uśpienia dwóch chorych słoni. Słynna francuska gwiazda oświadczenie w tej sprawie, własnoręcznie podpisane, wysłała 4 grudnia agencji AFP.
 • Wśród zidentyfikowanych ofiar katastrofy jest Rosjanka

  Wśród zidentyfikowanych ofiar katastrofy jest Rosjanka

  Wśród 14 zidentyfikowanych już ofiar sobotniej katastrofy kolejowej pod Szczekocinami jest obywatelka Rosji. Tę informację potwierdziła Katarzyna Kuczyńska ze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. W katastrofie zginęło 16 osób, ponad 50 zostało rannych.

Filmy - Rosjanka (3)

 • Odważne Rosjanki szaleją na stoku

  Piękne i odważne Rosjanki jeździły na snowboardzie, będąc ubrane jedynie w bikini. Nie straszny im był śnieg i mróz (temperatura na stoku sięgała -15 st C), jak same mówią, ogrzewała je adrenalina. Ich wyczyn, utrwalony na powyższym wideo, był elementem kampanii marketingowej jednego z narciarskich resortów w Chwałyńsku.
 • Zabawy z tygryskiem

  Silne i niezależne kobiety uwielbiają koty, szczególnie te duże. Odważna Rosjanka weszła do klatki młodego tygrysa, by się z nim pobawić. Ośmiomiesięczny zwierzak jest prawdziwą sensacją w ZOO w Ussuryjsku, w Rosji.
 • Rosyjskie randki w ukrytej kamerze

  Wyobraźcie sobie, że po raz pierwszy umówiliście się z kimś na randkę. Jak zareagujecie na trupa zawiniętego w dywan albo na... propozycję wystąpienia w filmie porno?