Rosja

Artykuły - Rosja (6440)

Filmy - Rosja (289)

 • Jak on tego nie strzelił? Kuriozalna sytuacja. Wideo

  Podczas turnieju ósemek w Rosji doszło do kuriozalnej sytuacji. Jeden z zawodników klubu FK Triumf ominął zawodników i bramkarza, ale nie trafił na pustą bramkę.
 • Najbardziej ekstremalne miasta świata. Nie do wiary!

  Na świecie jest wiele miejsc, które określane są mianem „ekstremalnych miast”. Na tle innych miejscowości wyróżniają się nietypowymi i bardzo trudnymi warunkami życia. A jednak ludzie tam mieszkają i jakoś sobie radzą. Zobaczcie naszą listę wybranych miejsc.
 • Rosja. Kozacy walczą z koronawirusem

  W Jekaterynburgu rosyjskie władze niespodziewanie otrzymują pomoc w walce z koronawirusem. Kozacy rozdają maseczki ochronne, dbają o kondycję młodych i stawiają na medycynę ludową. Ich metody walki z koronawirusem budzą też wątpliwości.
 • Zobacz, co kierowca zostawił na drodze

  22 lutego rosyjska policja otrzymała bardzo nietypowe wezwanie. Na środku Moskwy niewłaściwie zaparkowano przedziwne auto. To własnej roboty samochód wzorowany na maszynie Batmana - Batmobilu. Nie było mowy o taryfie ulgowej dla bohatera. Auto zostało skonfiskowane i przewiezione na policyjny parking. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Rosji opublikowało specjalne nagranie, które ma pomóc znaleźć właściciela oraz przestrzec obywateli przed drogowymi wykroczeniami.