Nico Rosberg chwali regulaminowe zmiany

Kierowca Mercedes.GP Nico Rosberg jest zachwycony tegorocznymi nowościami regulaminowymi. Niemiec mówi, że Międzynarodowa Federacja Sportów Motorowych wykonała genialną robotę. Wypowiedz Rosberga tonują w Ferrari.
  • Rosberg: Będę tam gdzie Vettel

Rosberg: Będę tam gdzie Vettel

Nico Rosberg z teamu Mercedes GP nie zazdrości sukcesów rodakowi Sebastianowi Vettelowi. Młody Niemiec stwierdził, iż sam w niedługim czasie będzie mistrzem świata. Zaczął od zmiany wyglądu.
  • F1: Prezentacja Mercedesa w Walencji 1 lutego

F1: Prezentacja Mercedesa w Walencji 1 lutego

Zespół Formuły 1 Mercedes GP nowy bolid na ten sezon, którym będą jeździli Niemcy Michael Schumacher i Nico Rosberg, przedstawi podczas oficjalnej prezentacji 1 lutego na torze w Walencji.
  • GP Singapuru: Triumf Alonso, świetny pościg Kubicy

GP Singapuru: Triumf Alonso, świetny pościg Kubicy

Fernando Alonso z Ferrari we wspaniałym stylu wygrał wyścig o GP Singapuru. Hiszpan, który wywalczył pole position obronił je na starcie i pierwszej lokaty nie oddał aż do linii mety. Tuż za nim wyścig ukończył Sebastian Vettel z Red Bulla, depczący mu po piętach przez 61 okrążeń. Robert Kubica zajął 7. miejsce, które wywalczył po fantastycznym, szalonym pościgu z odległej 13. lokaty.
  • Sukces Ferrari, Kubica z punktami

Sukces Ferrari, Kubica z punktami

Robert Kubica z teamu Renault zajął ósme miejsce w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Włoch, 14. z 19 eliminacji tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1. Zwycięstwo na torze Monza odniósł Hiszpan Fernando Alonso z ekipy Ferrari.
  • GP Włoch: Triumf Alonso, Kubica na 8. miejscu

GP Włoch: Triumf Alonso, Kubica na 8. miejscu

Robert Kubica z zespołu Renault zajął ósme miejsce w Grand Prix Włoch. Polak po świetnym starcie z 9. lokaty awansował na 5. pozycję, ale stracił ją po zbyt długiej wizycie w boksie. Zwyciężył Hiszpan Fernando Alonso z Ferrari, który wyprzedził Jensona Buttona z McLarena i Felipe Massę z Ferrari.
  • Pesymistyczne wizje Rosberga

Pesymistyczne wizje Rosberga

Nico Rosberg nie ukrywa, że jego zespół Mercedes GP, jest w poważnym dołku. Młody Niemiec nie sądzi, aby za kierownicą modelu W01 mógł "ugrać" coś spektakularnego dla swojego teamu w dalszej części sezonu.
  • Dotkliwe kary wobec kierowców Mercedes GP

Dotkliwe kary wobec kierowców Mercedes GP

Timo Glock Virgin Racing i Nico Rosberg Mercedes.GP, zostaną przesunięci o pięć pozycji do tyłu, na linii startu jutrzejszej GP Belgii. Dla zespołu Mercedes GP to druga kara na torze Spa, po tym jak 10 miejsc do tyłu zostanie przesunięty Michael Schumacher.
  • Rosberg lepszy od Buttona w triathlonie

Rosberg lepszy od Buttona w triathlonie

Niemiec Nico Rosberg zadebiutował w triathlonie. Kierowca teamu Formuły 1 Mercedes GP-Petronas spróbował swoich sił w tej konkurencji w zawodach w Kitzbuehel.
  • Webber najszybszy na Silverstone, pech Kubicy

Webber najszybszy na Silverstone, pech Kubicy

Australijczyk Mark Webber z teamu Red Bull-Renault wygrał w niedzielę wyścig o Grand Prix Wielkiej Brytanii, dziesiątą eliminację mistrzostw świata Formuły 1. Do mety na torze Silverstone nie dojechał, w wyniku problemów technicznych, Robert Kubica z Renault.