rosati

Artykuły - Rosati (111)

 • Weronika Rosati zachwyca w złotej sukni

  Weronika Rosati zachwyca w złotej sukni

  Weronik Rosati od jakiegoś czasu mieszka z córeczką w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio zaskoczyła fanów oryginalną, świąteczną stylizacją.
 • Weronika Rosati w roli Suki

  Weronika Rosati w roli Suki

  W najnowszej polskiej komedii "Wojna żeńsko-męska" Weronika Rosati wcieliła się w tajemniczą postać Suki. Wiemy o niej jedynie, że jest niepozbawioną serca przyjaciółką głównej bohaterki filmu, granej przez Sonię Bohosiewicz.
 • Sąd nie odrzucił pozwu Rosati!

  Sąd nie odrzucił pozwu Rosati!

  Warszawski sąd okręgowy zdecydował w piątek, 1 października, o kontynuowaniu procesu, który aktorka Weronika Rosati wytoczyła reżyserowi Andrzejowi Żuławskiemu oraz wydawcy jego książki zatytułowanej "Nocnik". Sąd nie przychylił się do wniosku pełnomocników pozwanych o odrzucenie pozwu.
 • Weronika Rosati: Jaka jest naprawdę?

  Weronika Rosati: Jaka jest naprawdę?

  Młoda aktorka nie ma w Polsce dobrej prasy. Wszyscy mówią tylko o jej rzekomym upodobaniu do starszych panów lub o silnych więziach z rodzicami, którzy ponoć sterują karierą Weroniki Rosati. jaka jest naprawdę gwiazda serialu "Majka"?
 • Rosati w "Czasie honoru"

  Rosati w "Czasie honoru"

  W tym tygodniu na planie serialu "Czasu honoru" pojawił się gość specjalny, aktorka Weronika Rosati.
 • Młode polskie ekspertki

  Młode polskie ekspertki

  By przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie, trzeba je najpierw zdobyć latami ciężkiej pracy. Ale młode polskie aktorki nie chcą czekać tak długo!
 • Rosati: Przyjęcie euro realne w 2015 roku

  Rosati: Przyjęcie euro realne w 2015 roku

  Realna data wejścia Polski do strefy euro to 2015 rok - powiedział w piątek dziennikarzom ekonomista, b. minister spraw zagranicznych prof. Dariusz Rosati. Dodał, że aby zrealizować ten cel trzeba będzie zmierzyć się z dużym wyzwaniem, jakim jest ograniczenie deficytu.
 • Sławne matki sławnych dzieci

  Sławne matki sławnych dzieci

  Angelina Jolie, Madonna, Martyna Wojciechowska, Patrycja Markowska, Teresa Rosati - co łączy te panie? Wszystkie są... matkami. Nie wiadomo, czy to wpływ genów czy środowiska, ale wśród gwiazd ekranu czy estrady wyjątkowo często talent przechodzi z matki na syna lub córkę.
 • Wielki powrót Bieleckiego!

  Wielki powrót Bieleckiego!

  Jan Krzysztof Bielecki stanął na czele powołanej przez premiera Rady Gospodarczej. Dziewięcioosobowa Rada, w skład której wchodzą ekonomiści, naukowcy i praktycy biznesu, będzie opiniować pod kątem gospodarczym działania rządu.
 • Upokarzana przez ekspartnerów

  Upokarzana przez ekspartnerów

  Dlaczego mężczyźni, z którymi Weronika Rosati się rozstała, publicznie z niej szydzą? Czy nie mogą pogodzić się z jej odejściem? A może jest jakaś inna przyczyna?

Filmy - Rosati (1)

 • Jubileuszowy pokaz Teresy Rosati

  Teresa Rosati zaprezentowała trzy kolekcje: Jubileuszową, Klasyczną i For Weronika 2009. Pokazowi towarzyszyła premiera nowego Audi Q5.