Ronan Keating

Synonimy:
Keating Ronan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ronan Keating (80)

 • Córka Ronana Keatinga w "The Voice". Jak jej poszło?

  Córka Ronana Keatinga w "The Voice". Jak jej poszło?

  17-letnia córka gwiazdora Boyzone, wokalisty Ronana Keatinga, pojawiła się w ósmym sezonie brytyjskiego "The Voice".
 • Night of Proms ponownie w Polsce. Koncerty w Łodzi i Warszawie

  Night of Proms ponownie w Polsce. Koncerty w Łodzi i Warszawie

  Night of the Proms wraca do Polski. Seria koncertów, która od ponad 30 lat cieszy się olbrzymią popularnością w Europie, po raz czwarty zawita do naszego kraju. Nadchodząca edycja odbędzie się 24 marca 2017 roku w Warszawie oraz 25 marca 2017 roku w Łodzi.
 • Ronan Keating "Time Of My Life": Szczęśliwy po zdradzie

  Ronan Keating "Time Of My Life": Szczęśliwy po zdradzie

  25 mln sprzedanych płyt z Boyzone, 20 mln solo i status gwiazdy (szczególnie na Wyspach Brytyjskich). Teraz Ronan Keating wydaje swój 10. studyjny album "Time Of My Life", który zainspirowała jego nowa żona.
 • Ronan Keating jako Listonosz Pat

  Ronan Keating jako Listonosz Pat

  Znany irlandzki wokalista, lider zespołu Boyzone, wspomoże swym głosem jednego z najbardziej znanych animowanych bohaterów. Keating będzie odpowiedzialny za wokalne popisy Listonosza Pata.
 • Irlandzkie piosenki Briana McFaddena

  Irlandzkie piosenki Briana McFaddena

  Irlandzka piosenkarka Sinead OConnor zaśpiewała gościnnie na najnowszej płycie swojego rodaka, Briana McFaddena. Album "The Irish Connection" zawiera piosenki nagrane przez największe gwiazdy irlandzkiej sceny rockowej w interpretacji byłego wokalisty Westlife.
 • Filmowa trema Ronana Keatinga

  Filmowa trema Ronana Keatinga

  Irlandzki piosenkarz Ronan Keating w komedii "Goddess" zagrał naukowca. Było to dla niego pierwsze doświadczenie w roli aktora i określa je jako "wzbudzające strach", ale i "wspaniałe". Gdy wspomina pobyt na planie, pamięta tylko potworną tremę.
 • Ronan Keating rozwodzi się z żoną po 14 latach małżeństwa

  Ronan Keating rozwodzi się z żoną po 14 latach małżeństwa

  Koniec wyspiarskiego love story. Choć wrócili do siebie po okresie separacji, nie udało im się na nowo poukładać wspólnego życia. Ronan Keating rozwodzi się ze swoją żoną Yvonne.
 • Gwiazdor pop będzie aktorem

  Gwiazdor pop będzie aktorem

  Irlandzki gwiazdor pop Ronan Keating spróbuje swoich sił w aktorstwie. Piosenkarz otrzymał rolę w nowej australijskiej produkcji. Będzie to jego debiut na dużym ekranie.
 • Najpierw zdradził, teraz przeprasza

  Najpierw zdradził, teraz przeprasza

  Wokalista Ronan Keating publicznie przeprosił żonę Yvonne za "błędy". Piosenkarz w 2009 roku miał romans z jedną z tancerek towarzyszących artyście podczas trasy koncertowej.
 • Żona jednak mu nie wybaczyła

  Żona jednak mu nie wybaczyła

  Piosenkarz Ronan Keating nie pogodził się z żoną - poinformował przedstawiciel wokalisty grupy Boyzone. Żona gwiazdora odeszła od niego po tym, jak media ujawniły romans Ronana Keatinga.