Ronan

Artykuły - Ronan (65)

 • Ronan na pierwszym treningu Legii Warszawa

  Brazylijczyk Ronan został wypożyczony na rok z Fluminense Rio de Janeiro do Legii Warszawa. Mistrzowie Polski we wtorek zakończyli dwutygodniowe urlopy i po południu przy Łazienkowskiej rozpoczną przygotowania do nowego sezonu.
 • Ronan Keating jako Listonosz Pat

  Ronan Keating jako Listonosz Pat

  Znany irlandzki wokalista, lider zespołu Boyzone, wspomoże swym głosem jednego z najbardziej znanych animowanych bohaterów. Keating będzie odpowiedzialny za wokalne popisy Listonosza Pata.
 • "Ryan Gosling jest wspaniały"

  "Ryan Gosling jest wspaniały"

  Saiorse Ronan, aktorka znana z filmów "Intruz" i "Byzantium", gra główną rolę w debiucie reżyserskim Ryana Goslinga "How to Catch a Monster". "To było niezwykłe doświadczenie, sporo improwizacji. Każdy dzień na planie był niespodzianką" - wyznała dziewiętnastolatka.
 • Wyssała wampiryzm z krwią matki!

  Wyssała wampiryzm z krwią matki!

  Jak wygląda życie nastolatki zamienionej w wampira? Czy nieśmiertelna istota może zakochać się w swojej ofierze? I co o takich związkach sądzi jej 200-letnia matka? - odpowiedzi na te pytania zna Saoirse Ronan, gwiazda "Byzantium" - najnowszego horroru Neila Jordana.
 • Saoirse Ronan: Zabijać, żeby przeżyć

  Saoirse Ronan: Zabijać, żeby przeżyć

  Są niemoralne, nienasycone i nieśmiertelne. W najnowszym filmie Neila Jordana "Byzantium" Gemma Arterton i Saoirse Ronan wcielają się w postaci matki i córki, które zapragną posmakować ludzkiej krwi. "Muszą zabijać, żeby przeżyć" - tłumaczy Ronan.
 • Jakim reżyserem jest Ryan Gosling?

  Jakim reżyserem jest Ryan Gosling?

  Ryan Gosling ("Drive", "Blue Valentine", "Idy marcowe") pracuje obecnie nad swoim debiutem reżyserskim. Saoirse Ronan, gwiazda filmu "Intruz", która gra główną rolę w produkcji hollywoodzkiego gwiazdora, opisuje go jako reżysera "rozluźnionego i kreatywnego".
 • Ronan Keating rozwodzi się z żoną po 14 latach małżeństwa

  Ronan Keating rozwodzi się z żoną po 14 latach małżeństwa

  Koniec wyspiarskiego love story. Choć wrócili do siebie po okresie separacji, nie udało im się na nowo poukładać wspólnego życia. Ronan Keating rozwodzi się ze swoją żoną Yvonne.
 • Laureat Złotej Palmy trafia do kin!

  Laureat Złotej Palmy trafia do kin!

  Laureat Złotej Palmy na festiwalu w Cannes - "Drzewo życia" z Bradem Pittem oraz Seanem Pennem, to najbardziej oczekiwana premiera tygodnia. Na ekrany trafią też: thriller "Hanna" z Saoirse Ronan i Cate Blanchett oraz nominowany do Oscara grecki obraz "Kieł".
 • Najpierw zdradził, teraz przeprasza

  Najpierw zdradził, teraz przeprasza

  Wokalista Ronan Keating publicznie przeprosił żonę Yvonne za "błędy". Piosenkarz w 2009 roku miał romans z jedną z tancerek towarzyszących artyście podczas trasy koncertowej.
 • Żona jednak mu nie wybaczyła

  Żona jednak mu nie wybaczyła

  Piosenkarz Ronan Keating nie pogodził się z żoną - poinformował przedstawiciel wokalisty grupy Boyzone. Żona gwiazdora odeszła od niego po tym, jak media ujawniły romans Ronana Keatinga.