ronaldinho

Artykuły - Ronaldinho (414)

 • Piłka nożna. Media: Ronaldinho niebawem wróci do Brazylii

  Piłka nożna. Media: Ronaldinho niebawem wróci do Brazylii

  Brazylijski piłkarz Ronaldinho, który od prawie pół roku jest zatrzymany w Paragwaju za posługiwanie się fałszywym paszportem, niebawem będzie mógł wrócić do ojczyzny - donoszą południowoamerykańskie media.
 • Ronaldinho wkrótce ma opuścić areszt domowy. Zamieszka pod Barceloną

  Ronaldinho wkrótce ma opuścić areszt domowy. Zamieszka pod Barceloną

  Kłopoty już od dłuższego czasu ciągną się za Ronaldinho. Słynny brazylijski piłkarz przebywa obecnie w areszcie domowym w Paragwaju, ale jak donosi ESPN już wkrótce może go opuścić. Były piłkarz ma już nawet plan, gdzie osiedli się po wyjściu na wolność.
 • Sąd w Asuncion nie zgodził się na zwolnienie Ronaldinho

  Sąd w Asuncion nie zgodził się na zwolnienie Ronaldinho

  Sąd w Asuncion nie zgodził się na zwolnienie brazylijskiego gwiazdora piłkarskiego Ronaldinho Gaucho, zatrzymanego w areszcie w Paragwaju pod zarzutem posługiwania się fałszywym paszportem i związków z grupą przestępczą działającą w branży hazardowej.
 • Ronaldinho namawiany do powrotu na boisko

  Ronaldinho namawiany do powrotu na boisko

  Diego Maradona i Ronaldinho w jednym zespole? Według argentyńskich dziennikarzy jest to prawdopodobny scenariusz. Były piłkarz Napoli ma bowiem nadzieje, że uda mu się nakłonić Brazylijczyka do wznowienia kariery.
 • Ronaldinho przemówił po zwolnieniu z więzienia

  Ronaldinho przemówił po zwolnieniu z więzienia

  - Nigdy nie wyobrażałem sobie, że znajdę się w takiej sytuacji - powiedział słynny Brazylijczyk Ronaldinho, który udzielił pierwszego wywiadu po wyjściu z aresztu w Paragwaju.
 • Ronaldinho „więziony” w prezydenckim apartamencie

  Ronaldinho „więziony” w prezydenckim apartamencie

  Po miesięcznym pobycie w wiezieniu Ronaldinho nadal pozostaje w izolacji, ale tym razem na warunki pobytowe narzekać nie może. Brazylijski mistrz świata z 2002 roku został umieszczony w jednym z paragwajskich hoteli. Do dyspozycji ma apartament prezydencki.
 • Ronaldinho przeniósł się z aresztu do hotelu w Paragwaju. Ogromna kaucja wpłacona

  Ronaldinho przeniósł się z aresztu do hotelu w Paragwaju. Ogromna kaucja wpłacona

  Brazylijski gwiazdor piłkarski Ronaldinho Gaucho przeprowadził się z aresztu do hotelu w Asuncion po wpłaceniu kaucji w wysokości 1,6 mln dolarów. Mistrz świata z 2002 roku jest podejrzany o posługiwanie się fałszywym paszportem i wkrótce ma stanąć przed sądem w stolicy Paragwaju.
 • Piłka nożna. Ronaldinho już od miesiąca w paragwajskim areszcie

  Piłka nożna. Ronaldinho już od miesiąca w paragwajskim areszcie

  Brazylijski gwiazdor piłkarski Ronaldinho Gaucho, mistrz świata z 2002 roku, już od miesiąca przebywa w areszcie w stolicy Paragwaju – Asuncion pod zarzutem posługiwania się fałszywym paszportem.
 • Ronaldinho spędził 40. urodziny w paragwajskim areszcie

  Ronaldinho spędził 40. urodziny w paragwajskim areszcie

  Brazylijski gwiazdor piłkarski Ronaldinho Gaucho, mistrz świata z 2002 roku, obchodził w sobotę 40. urodziny. Spędził je w areszcie w stolicy Paragwaju - Asuncion, gdzie od dwóch tygodni jest przetrzymywany za posługiwanie się fałszywym paszportem.
 • ​Ronaldinho nie wyjdzie z paragwajskiego więzienia

  ​Ronaldinho nie wyjdzie z paragwajskiego więzienia

  Wygląda na to, że kłopoty Ronaldinho dopiero się zaczynają. Brazylijski gwiazdor futbolu przebywa w więzieniu na terenie Paragwaju. Tamtejszy sąd właśnie odrzucił jego wniosek o zwolnienie za kaucją. A kaliber zarzucanych mu czynów staje się coraz poważniejszy.

Filmy - Ronaldinho (10)