Film - romanse

Artykuły - Romanse (52)

 • Romans stulecia

  Romans stulecia

  Mimo dwukrotnego rozwodu o związku Elizabeth Taylor i Richarda Burtona mówi się "małżeństwo stulecia". Dlaczego? Niezwykłą historię ich miłości można poznać z wydanej właśnie w Polsce książki "Romans stulecia Elizabeth Taylor i Richarda Burtona".
 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  Na ekranach polskich kin "1920 Bitwa Warszawska", a na księgarnianych półkach "Filmy, wojny, rozróby" - wywiad-rzeka z reżyserem. To doskonała okazja, by kolejny raz rzucić okiem na twórczość "hetmana" polskiego kina i zapytać: czy jest coś czego nie wiemy o Jerzym Hoffmanie?
 • To był romans stulecia!

  To był romans stulecia!

  17 października w księgarniach pojawi się niezwykła biografia Liz Taylor i Richarda Burtona "Romans stulecia". Na jej podstawie ma powstać film w reżyserii Martina Scorsese, w którym w role kochanków wcielą się Natalie Portman i Gerard Butler.
 • Polski serial o świecie mediów

  Polski serial o świecie mediów

  Nieuczciwe zdobywanie informacji, romanse, intrygi i chęć zrobienia za wszelką cenę kariery. Tak w nowym serialu wygląda praca w telewizji.
 • Wielka przygoda i zmysłowy romans

  Wielka przygoda i zmysłowy romans

  8 lipca na ekrany polskich kin wejdzie europejska superprodukcja przygodowa - "Niebo nad Saharą". W roli głównej występuje w filmie niezapomniana odtwórczyni roli Edith Piaf - Marion Cotillard.
 • Wątek romansu podniósł oglądalność

  Wątek romansu podniósł oglądalność

  W "Na Wspólnej" gra Janusza, mężczyznę o wątpliwej moralności, w "Linii życia" - uczciwego lekarza. A jakie wartości Radosław Pazura ceni prywatnie?
 • Kidman i Owen: Burzliwy romans

  Kidman i Owen: Burzliwy romans

  Telewizja HBO ogłosiła w piątek, 11 marca, że rozpoczyna produkcję filmu "Hemingway & Gellhorn". Zdjęcia realizowane będą m.in. w San Francisco, na fotelu reżysera zasiądzie Philp Kaufman, a głównych bohaterów zagrają hollywoodzkie gwiazdy - Nicole Kidman i Clive Owen.
 • Takiego romansu nikt się nie spodziewał

  Takiego romansu nikt się nie spodziewał

  Hollywoodzkie gwiazdy zostały przyłapane "na gorącym uczynku". Seana Penna ("Obywatel Milk") i Scarlett Johansson ("Między słowami") zauważono na randce w Los Angeles. Romans między aktorami zapowiada się bardzo obiecująco.
 • Będzie romans na wizji?

  Będzie romans na wizji?

  Czy pomiędzy jurorami programu "X-Factor", Kubą Wojewódzkim i Mają Sablewską, dojdzie do czegoś?
 • Romans na planie serialu

  Romans na planie serialu

  Tamara Arciuch idzie trudną drogą do szczęścia. Dla nowej miłości zrezygnowała z małżeństwa i spokoju. Czy los się do niej wreszcie uśmiechnie?