romans

Artykuły - Romans (352)

Filmy - Romans (8)

 • Big Brother: Magda o najgorętszym romansie w programie

  Relacja Madzi i Oleha budzi wielkie kontrowersje. Czy związek ma szanse przetrwać?
 • Podwodny romans. Foki zostały przyłapane podczas czułości

  Podwodny romans. Foki zostały przyłapane podczas czułości. Ben Burville podczas nurkowania przyłapał ściskające się zwierzaki, które w pewnym momencie zaczęły się nawet całować! (STORYFUL/x-news)
 • Zdrady, romanse można łatwo wykryć. Jak?

  Krótkie wiadomości tekstowe wciąż odgrywają dużą rolę w codziennym życiu Polaków. Przy ich pomocy romansujemy, wyznajemy miłość lub kończymy nieudany związek. Ponad 19% badanych dzięki SMS-om poznało nowego partnera, a 51% przyznało, że dzięki takiej formie komunikacji łatwiej im było skłamać – wynika z badania przeprowadzonego przez firmę Infobip. - W naszej ankiecie wiele osób przyznało się do romansowania przez telefon. Odpowiedzi pozytywnej udzieliło 40 proc. zapytanych. 20 proc. ankietowanych przyznało się do zdrady, natomiast kolejne 19 proc. znalazło przez SMS partnera. Tak że są to nie tylko rozmówki, ale też poważne flirtowanie czy romansowanie – mówi Marcin Papiński, dyrektor ds. Rozwoju w firmie Infobip. 34 proc. ankietowanych wyznało miłość innej osobie właśnie poprzez wiadomość SMS. 29 proc. respondentów wskazało, że zdarzyło im się spędzić całą noc na pisaniu SMS-ów z partnerem. Dla 40 proc. uczestników badania jednym z tematów był seks. Polacy nie tylko poznają nowe osoby i zakochują się poprzez SMS-y, ale taką formę komunikacji wybierają również aby powiadomić partnera o zakończeniu związku. 16 proc. ankietowanych przyznało, że zrobiło to właśnie poprzez wysłanie wiadomości tekstowej. - To badanie pokazuje, jak bardzo obecne w naszym życiu codziennym są SMS-y. Dla większości z nas odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych stało się normalną czynnością dnia codziennego. Istnieje już pokolenie Polaków, które nie zna świata bez telefonów komórkowych. Z naszych ustaleń wynika, że SMS uważany jest za naturalną i bezpieczną formę komunikacji, za pośrednictwem której przesyłamy również treści bardzo wrażliwe. W odróżnieniu do komunikatorów mobilnych treść tych konwersacji nie zapisuje się na serwerach, tylko pozostaje w telefonie. To na pewno buduje poczucie bezpieczeństwa wśród tych, którzy wykorzystują wiadomości tekstowe do flirtowania – dodaje Marcin Papiński.
 • Romans kosztuje 700 złotych

  700 złotych – tyle wydajemy miesięcznie na utrzymanie naszego kochanka lub kochanki. Jak wynika z badań, aż 1/3 Polaków dopuszcza się zdrady. Hotele, kolacje czy prezenty kosztują nas niemało, a w porównaniu do innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej, Polacy przodują w wydatkach i są bardzo "romansującym" narodem - mówi Kuba Jugo z biura prasowego Profi Credit. Osobną kwestią jest ukrywanie prawdziwej skali swoich zarobków, do czego Polacy też mają skłonność. Aż 1/5 z nas nie mówi rodzinie, bliskim czy przyjaciołom, ile dokładnie zarabia. Co ciekawe, najczęściej postępują tak panowie, którzy chcą tym sprytnym sposobem uskładać "awaryjną" sumę na czarną godzinę. Z kolei Polki ukrywają przed mężami swoje wydatki albo zaniżają ceny rzeczy, które zakupiły.