Roman

Artykuły - Roman (730)

 • Ameryka na dłużej pożegna się z miłością do Rosji?

  Ameryka na dłużej pożegna się z miłością do Rosji?

  Gościem Radia PIN był dziś Roman Rewald - partner w kancelarii Weil. Poniżej zapis rozmowy o stosunkach gospodarczych Europa - USA.
 • Roman Paszke wystartował ponownie do wokółziemskiego rejsu

  Roman Paszke wystartował ponownie do wokółziemskiego rejsu

  W poniedziałek dokładnie o godz. 19.14 i 7 sekund czasu polskiego z Gran Canarii wystartował kapitan Roman Paszke, który na 90-stopowym katamaranie "Gemini 3" zamierza poprawić rekord świata w samotnym żeglowaniu non stop dookoła globu tzw. trasą pod wiatr.
 • Roman Abramowicz zainwestował w technologię GTL

  Roman Abramowicz zainwestował w technologię GTL

  Roman Abramowicz, rosyjski miliarder i właściciel klubu piłkarskiego Chelsea Londyn, kupił za 5 mln funtów akcje niewielkiej brytyjskiej spółki Oxford Catalysts zaangażowanej w prace nad technologią przetwarzania gazu w paliwa płynne - podał Financial Times.
 • Roman Paszke: Mogę mówić o szczęściu

  Roman Paszke: Mogę mówić o szczęściu

  Za kilka dni Roman Paszke planuje ponownie wystartować z Gran Canarii do wokółziemskiego rejsu. Obecnie kapitan wraz z zespołem brzegowym pracuje przy katamaranie "Gemini 3", który jest uszkodzony. Jak zaznaczył, może mówić o szczęściu.
 • Raperka: "Zostałam wrobiona"

  Raperka: "Zostałam wrobiona"

  Ostatni album raperki Nicki Minaj "Pink Friday: Roman Reloaded - The Re-Up" nie osiągnął spodziewanego sukcesu na listach przebojów. Gwiazda hip hopu za porażkę obwinia sklepy.
 • Złota Kaczka dla "Domu złego"

  Złote Kaczki za sezon 2009/2010 podzieliły między siebie dwa filmy: "Dom zły" i "Rewers". Mimo iż obraz Borysa Lankosza zdobył aż trzy statuetki, najważniejsza - Złota Kaczka dla najlepszego filmu - powędrowała do Wojtka Smarzowskiego.
 • Real Madryt - AC Milan 2-0 w grupie G Ligi Mistrzów!

  Real Madryt - AC Milan 2-0 w grupie G Ligi Mistrzów!

  W najciekawszym wtorkowym meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów w grupie G Real Madryt przełamał na Santiago Bernabeu kompleks włoskich drużyn, pokonał naszpikowany gwiazdami AC Milan 2-0 i właściwie zapewnił sobie awans do fazy pucharowej. Relację LIVE z tego meczu prowadził red. Roman Kołtoń! Zobacz jej zapis!
 • 11. kolejka PLH: Comarch Cracovia wygrała po raz 7. z rzędu

  Comarch Cracovia pokonała GKS w Tychach 3-2 w meczu na szczycie Polskiej Ligi Hokejowej. To już siódme zwycięstwo "Pasów" z rzędu. Do sensacji doszło w Gdańsku, gdzie Stoczniowiec pokonał Ciarko KH Sanok 3-2.
 • Pawliuczenko nie zagra z Irlandią i Macedonią

  Pawliuczenko nie zagra z Irlandią i Macedonią

  Piłkarz reprezentacji Rosji Roman Pawliuczenko nie zagra w dwóch najbliższych meczach eliminacji mistrzostw Europy 2012 roku - z Irlandią i Macedonią. Powodem jest kontuzja kostki.
 • Rezygnacja osoby nadzorującej

  Zarząd Spółki Digital Avenue S.A. z siedzibą we Wrocławiu informuje, iż Pan Roman Bryś w dn. 30.09.2010 r. zrezygnował z pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej Digital Avenue S.A. Przyczyną decyzji Pana Romana Brysia jest większe zaangażowanie w operacyjne zarządzanie w ramach Grupy Digital Avenue. W dniu 30.09.2010 r. Roman Bryś objął stanowisko Prezesa Zarządu Medousa Sp. z o.o. - spółki zależnej Digital Avenue S.A. Podstawa Prawna: § 3 ust. 2 pkt 11 Za

Filmy - Roman (2)

 • Roman Polański

  Urodził się w Paryżu. Studiował w Polsce i to właśnie poza granicami naszego kraju święcił największe sukcesy wliczając w to Oskara i Złoty Glob.
 • Roman Kołtoń o 2. kolejce LM

  Felietonista INTERIA.PL - Roman Kołtoń komentuje mecze 2. kolejki Ligi Mistrzów.