Romain Grosjean

Artykuły - Romain Grosjean (23)

 • Formuła 1. Grosjean chce ograniczenia zarobków kierowców

  Formuła 1. Grosjean chce ograniczenia zarobków kierowców

  Francuz Romain Grosjean, kierowca teamu Formuły 1, Haas, w wywiadzie dla portalu Motorsport.com ujawnił, że jest przeciwny zbyt wysokim zarobkom, jakie niektóre zespoły oferują swoim zawodnikom.
 • Formuła 1. Dom Romaina Grosjeana celem włamywaczy, żona pod wrażeniem bohaterskiej postawy sportowca

  Formuła 1. Dom Romaina Grosjeana celem włamywaczy, żona pod wrażeniem bohaterskiej postawy sportowca

  Dziesięciokrotny zdobywca podium w Formule 1, Francuz Romain Grosjean nie wahał się ani chwili, gdy nocą do jego domu dostali się włamywacze i stanowili bezpośrednie zagrożenie dla jego najbliższych. Pod wrażeniem postawy męża jest jego żona Marion Jolles Grosjean, która o całej sprawie napisała w mediach społecznościowych.
 • Formuła 1. Grosjean cofnięty o trzy pozycje na starcie w Bahrajnie

  Formuła 1. Grosjean cofnięty o trzy pozycje na starcie w Bahrajnie

  Francuz Romain Grosjean (Haas), który zajął ósme miejsce w sobotnich kwalifikacjach przed wyścigiem o Grand Prix Formuły 1 w Bahrajnie, wystartuje na torze Sakhir jednak dopiero z 11. miejsca. To kara za zajechanie drogi jednemu z rywali.
 • Formuła 1. Romain Grosjean i Kevin Magnussen zostają w zespole Haas

  Formuła 1. Romain Grosjean i Kevin Magnussen zostają w zespole Haas

  Francuz Romain Grosjean i Duńczyk Kevin Magnussen w przyszłym sezonie nadal będą kierowcami ekipy Haas - poinformował team Formuły 1. "Obaj poczynili duże postępy, więc była to dla nas łatwa decyzja" - powiedział szef amerykańskiego zespołu Guenther Steiner.
 • Przyszły pionier wyścigów korespondencyjnych?

  Przyszły pionier wyścigów korespondencyjnych?

  Romain Grosjean nie ma łatwego życia. Po kolejnym wyścigu i kolejnej kolizji fala krytyki pod adresem kierowcy urosła jeszcze bardziej. Zamiast rwać włosy z głowy nad bałaganiarską jazdą i czekać na cud, najwyższy czas zrozumieć, że wyeliminowanie nieszczęść, które Francuz powoduje na torach, znajduje się poza jego możliwościami.
 • Formuła 1: Grosjean znowu najszybszy na Circuit de Catalunya

  Formuła 1: Grosjean znowu najszybszy na Circuit de Catalunya

  Francuz Romain Grosjean (Lotus Renault) był najszybszy podczas drugiego dnia testów teamów Formuły 1 na torze Circuit de Catalunya w Montmelo na północ od Barcelony. Także w czwartek uzyskał najlepszy czas przejazdu jednego okrążenia.
 • F1: Kierowcy wznowili testy na Circuit de Catalunya

  F1: Kierowcy wznowili testy na Circuit de Catalunya

  Pierwszy dzień testów na torze Circuit de Catalunya najlepszym czasem zakończył kierowca teamu Lotus Romain Grosjean.
 • Lotus przed Red Bull Racing na testach w Jerez

  Lotus przed Red Bull Racing na testach w Jerez

  Romain Grosjean przejechał najszybsze okrążenie toru w Jerez w przedostatnim dniu przedsezonowych testów w Andaluzji. Szybszy od Francuza był tylko Nico Rosberg z Mercedes.GP, ale Niemiec jechał w bolidzie z ubiegłego roku.
 • Grosjean zawdzięcza pracę w Lotus-Renault sponsorowi

  Grosjean zawdzięcza pracę w Lotus-Renault sponsorowi

  Romain Grosjean, który podpisał kontrakt z teamem Lotus-Renault na starty w mistrzostwach świata Formuły 1 w 2012 roku, powrót do cyklu Grand Prix zawdzięcza wsparciu narodowego koncernu paliwowego Total. Francuz zastąpił Roberta Kubicę.
 • Grosjean nie ustąpi miejsca Kubicy

  Grosjean nie ustąpi miejsca Kubicy

  Nowy (stary) kierowca teamu Lotus-Renault Romain Grosjean, ujawnił szczegóły kontraktu, który niedawno podpisał z teamem z Enstone. Według tych założeń Francuz nie odda miejsca Robertowi Kubicy, jeżeli ten będzie gotowy do ścigania.