Roma Gąsiorowska

Artykuły - Roma Gąsiorowska (74)

 • ​"Amatorzy": Roma Gąsiorowska jako... znana aktorka

  ​"Amatorzy": Roma Gąsiorowska jako... znana aktorka

  28 maja do kin wejdzie film "Amatorzy", w którym obok zawodowych aktorów, takich jak Roma Gąsiorowska, Anna Dymna czy Wojciech Kowalewski, zagrały osoby z zespołem Downa. "Uważam, że to jest przepiękne dzieło, które pokaże całemu światu, że osoby z niepełnosprawnością, z 21 chromosomami, mają nie tylko o jeden chromosom więcej, ale mają też w sobie dużo więcej wrażliwości, o której my w tzw. normie na co dzień zapominamy" - uważa Gąsiorowska.
 • Tatuaże Romy Gąsiorowskiej utrudniają jej pracę

  Tatuaże Romy Gąsiorowskiej utrudniają jej pracę

  Roma Gąsiorowska jest w trakcie przygotowań do filmu „Rój”. Wyzwaniem dla charakteryzatorów okazało się zakrycie licznych tatuaży aktorki. W tym wypadku typowe makijażowe zabiegi zawodzą, gdyż Roma będzie miała sceny w wodzie. Najlepszym wyjściem z sytuacji okazało się doklejenie sztucznych płatów skóry.
 • Agata Buzek i Łukasz Simlat ze Złotymi Aniołami Tofifest

  Agata Buzek i Łukasz Simlat ze Złotymi Aniołami Tofifest

  Wszechstronni i niepokorni. Tacy są Agata Buzek i Łukasz Simlat, laureaci tegorocznych Złotych Aniołów, którymi MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze nagradza twórców idących własnych szlakiem, nie poddających się formatowaniu ani modom. Specjalną, najstarszą nagrodę festiwalową Flisaka Tofifest odbierze ponadto Roma Gąsiorowska.
 • Roma Gąsiorowska zachwyciła na czerwonym dywanie

  Roma Gąsiorowska zachwyciła na czerwonym dywanie

  Roma Gąsiorowska jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. Podczas otwarcia Festiwalu Filmowego w Gdyni zaskoczyła wszystkich.
 • Roma Gąsiorowska szuka nowej definicji kobiecości

  Roma Gąsiorowska szuka nowej definicji kobiecości

  Do kin wszedł niedawno film z Romą Gąsiorowską w roli głównej - "Całe szczęście". Dwa dni wcześniej światło dzienne ujrzała książka, której jest współautorką, "Całe szczęście jestem kobietą". To dziesięć inspirujących wywiadów z kobietami sukcesu.
 • Roma Gąsiorowska szuka nowej definicji kobiecości

  Roma Gąsiorowska szuka nowej definicji kobiecości

  8 marca do kina wchodzi nowy film z Romą Gąsiorowską w roli głównej - "Całe szczęście". Dwa dni wcześniej światło dzienne ujrzała książka, której jest współautorką - "Całe szczęście jestem kobietą". To dziesięć inspirujących wywiadów z kobietami sukcesu.
 • Roma Gąsiorowska wydaje książkę

  Roma Gąsiorowska wydaje książkę

  Roma Gąsiorowska jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. 38-latka co jakiś czas zaskakuje nowymi pomysłami.
 • "Serce nie sługa": Roma Gąsiorowska symbolem współczesnej kobiety

  "Serce nie sługa": Roma Gąsiorowska symbolem współczesnej kobiety

  Roma Gąsiorowska, która już raz rozkochała całą Polskę w serii "Listy do M.", powraca w nowej komedii romantycznej "Serce nie sługa". W filmie, który już 5 października trafi do kin, wciela się w postać Darii.
 • Roma Gąsiorowska: Na pełnych obrotach

  Roma Gąsiorowska: Na pełnych obrotach

  Jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Na ekranach kin goszczą już dwa filmy z jej udziałem: "Plan B", "Podatek od miłości", wkrótce wejdzie trzeci - "Serce nie sługa". Mało tego! Aktorka, która prowadzi własną szkołę aktorską i wychowuje razem z mężem Michałem Żurawskim dwójkę dzieci, 5-letniego Klemensa i 3-letnią Jadwigę, zaczęła pracę na planie serialu "Przyjaciółki".
 • ​Roma Gąsiorowska: Nie obchodzę walentynek

  ​Roma Gąsiorowska: Nie obchodzę walentynek

  Okazywanie sobie miłości raz w roku to za mało - twierdzi ​Roma Gąsiorowska. Jej zdaniem o związek, zwłaszcza ten o długim stażu, należy stale dbać - codziennie interesować się partnerem, mieć wspólne cele, rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach. Z tego względu gwiazda nie obchodzi hucznie walentynek.

Zdjęcia - Roma Gąsiorowska (51)

 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Aktorka zmienną jest
 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Aktorka zmienną jest
 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Aktorka zmienną jest
 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Aktorka zmienną jest
 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Aktorka zmienną jest
 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Aktorka zmienną jest

Filmy - Roma Gąsiorowska (18)

 • "Serce nie sługa": Roma Gąsiorowska o filmie

 • ​Roma Gąsiorowska: Nie obchodzę walentynek

  Okazywanie sobie miłości raz w roku to za mało - twierdzi ​Roma Gąsiorowska. Jej zdaniem o związek, zwłaszcza ten o długim stażu, należy stale dbać - codziennie interesować się partnerem, mieć wspólne cele, rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach.
 • Roma Gąsiorowska: Ten film jest skazany na sukces

  Roma Gąsiorowska lubi występować w komediach romantycznych. Twierdzi, że o jakości filmu decyduje nie gatunek, do którego należy, lecz dobrze napisany scenariusz, zdolny reżyser i odpowiednio skompletowana obsada aktorska
 • Roma Gąsiorowska: To mnie nakręca

  Roma Gąsiorowska twierdzi, że wreszcie realizuje plan, który opracowała kilka lat temu. Uważa, że znajduje się obecnie na bardzo dobrym etapie życia zawodowego, gdy może wprowadzać w życie swoje kolejne marzenia.