Roma Gąsiorowska

Artykuły - Roma Gąsiorowska (71)

 • Roma Gąsiorowska zachwyciła na czerwonym dywanie

  Roma Gąsiorowska zachwyciła na czerwonym dywanie

  Roma Gąsiorowska jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. Podczas otwarcia Festiwalu Filmowego w Gdyni zaskoczyła wszystkich.
 • Roma Gąsiorowska szuka nowej definicji kobiecości

  Roma Gąsiorowska szuka nowej definicji kobiecości

  Do kin wszedł niedawno film z Romą Gąsiorowską w roli głównej - "Całe szczęście". Dwa dni wcześniej światło dzienne ujrzała książka, której jest współautorką, "Całe szczęście jestem kobietą". To dziesięć inspirujących wywiadów z kobietami sukcesu.
 • Roma Gąsiorowska szuka nowej definicji kobiecości

  Roma Gąsiorowska szuka nowej definicji kobiecości

  8 marca do kina wchodzi nowy film z Romą Gąsiorowską w roli głównej - "Całe szczęście". Dwa dni wcześniej światło dzienne ujrzała książka, której jest współautorką - "Całe szczęście jestem kobietą". To dziesięć inspirujących wywiadów z kobietami sukcesu.
 • Roma Gąsiorowska wydaje książkę

  Roma Gąsiorowska wydaje książkę

  Roma Gąsiorowska jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. 38-latka co jakiś czas zaskakuje nowymi pomysłami.
 • "Serce nie sługa": Roma Gąsiorowska symbolem współczesnej kobiety

  "Serce nie sługa": Roma Gąsiorowska symbolem współczesnej kobiety

  Roma Gąsiorowska, która już raz rozkochała całą Polskę w serii "Listy do M.", powraca w nowej komedii romantycznej "Serce nie sługa". W filmie, który już 5 października trafi do kin, wciela się w postać Darii.
 • Roma Gąsiorowska: Na pełnych obrotach

  Roma Gąsiorowska: Na pełnych obrotach

  Jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Na ekranach kin goszczą już dwa filmy z jej udziałem: "Plan B", "Podatek od miłości", wkrótce wejdzie trzeci - "Serce nie sługa". Mało tego! Aktorka, która prowadzi własną szkołę aktorską i wychowuje razem z mężem Michałem Żurawskim dwójkę dzieci, 5-letniego Klemensa i 3-letnią Jadwigę, zaczęła pracę na planie serialu "Przyjaciółki".
 • ​Roma Gąsiorowska: Nie obchodzę walentynek

  ​Roma Gąsiorowska: Nie obchodzę walentynek

  Okazywanie sobie miłości raz w roku to za mało - twierdzi ​Roma Gąsiorowska. Jej zdaniem o związek, zwłaszcza ten o długim stażu, należy stale dbać - codziennie interesować się partnerem, mieć wspólne cele, rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach. Z tego względu gwiazda nie obchodzi hucznie walentynek.
 • ​Roma Gąsiorowska: Energia miłości

  ​Roma Gąsiorowska: Energia miłości

  W tym roku Romę Gąsiorowską można oglądać w aż trzech projektach, z których każdy opowiada o miłości. Zdaniem aktorki spora w tym zasługa... macierzyństwa. - Mam poczucie, że odkąd jestem matką zmieniły mi się warunki. Mam inną energię - tłumaczy. W jej filmografii nie brak jednak także ról dramatycznych - jak kreacja Sylwii w "Sali samobójców" Jana Komasy czy ta stworzona na potrzeby nadchodzącego thrillera "Ciemno, prawie noc" Borysa Lankosza.
 • Roma Gąsiorowska: Ten film jest skazany na sukces

  Roma Gąsiorowska: Ten film jest skazany na sukces

  Roma Gąsiorowska lubi występować w komediach romantycznych. Twierdzi, że o jakości filmu decyduje nie gatunek, do którego należy, lecz dobrze napisany scenariusz, zdolny reżyser i odpowiednio skompletowana obsada aktorska. Wszystko to gwiazda odnalazła w "Podatku od miłości", jest więc przekonana, że obraz ten odniesie sukces.
 • Roma Gąsiorowska w oryginalnej stylizacji

  Roma Gąsiorowska w oryginalnej stylizacji

  Roma Gąsiorowska nie kryje zamiłowania do oryginalnych ubrań i ciekawych dodatków. Do niedawna sama projektowała ubrania pod szyldem marki „Stara bardzo”.

Zdjęcia - Roma Gąsiorowska (41)

 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Ominęła czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Ominęła czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Ominęła czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Roma Gąsiorowska: Ominęła czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Najgorętsze pary show-biznesu
 • film.interia.pl
  "Serce nie sługa"

Filmy - Roma Gąsiorowska (19)

 • Roma Gąsiorowska napisała książkę

  Roma Gąsiorowska napisała książkę. - Mam nadzieję, że będzie ona inspiracją do rozpoczęcia procesu związanego z samorozwojem. To jest książka, która powstała na podstawie dziesięciu rozmów, do których zaprosiłam kobiety dla mnie inspirujące, które przeszły i przechodzą nadal swoją drogę rozwoju osobistego w przeróżnych dziedzinach życia - powiedziała aktorka.
 • "Serce nie sługa": Roma Gąsiorowska o filmie

 • ​Roma Gąsiorowska: Nie obchodzę walentynek

  Okazywanie sobie miłości raz w roku to za mało - twierdzi ​Roma Gąsiorowska. Jej zdaniem o związek, zwłaszcza ten o długim stażu, należy stale dbać - codziennie interesować się partnerem, mieć wspólne cele, rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach.
 • Roma Gąsiorowska: Ten film jest skazany na sukces

  Roma Gąsiorowska lubi występować w komediach romantycznych. Twierdzi, że o jakości filmu decyduje nie gatunek, do którego należy, lecz dobrze napisany scenariusz, zdolny reżyser i odpowiednio skompletowana obsada aktorska