Roma Gąsiorowska

Artykuły - Roma Gąsiorowska (134)

  • "Serce nie sługa": Roma Gąsiorowska symbolem współczesnej kobiety

    "Serce nie sługa": Roma Gąsiorowska symbolem współczesnej kobiety

    Roma Gąsiorowska, która już raz rozkochała całą Polskę w serii "Listy do M.", powraca w nowej komedii romantycznej "Serce nie sługa". W filmie, który już 5 października trafi do kin, wciela się w postać Darii.
  • Roma Gąsiorowska: Na pełnych obrotach

    Roma Gąsiorowska: Na pełnych obrotach

    Jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Na ekranach kin goszczą już dwa filmy z jej udziałem: "Plan B", "Podatek od miłości", wkrótce wejdzie trzeci - "Serce nie sługa". Mało tego! Aktorka, która prowadzi własną szkołę aktorską i wychowuje razem z mężem Michałem Żurawskim dwójkę dzieci, 5-letniego Klemensa i 3-letnią Jadwigę, zaczęła pracę na planie serialu "Przyjaciółki".
  • ​Roma Gąsiorowska: Nie obchodzę walentynek

    ​Roma Gąsiorowska: Nie obchodzę walentynek

    Okazywanie sobie miłości raz w roku to za mało - twierdzi ​Roma Gąsiorowska. Jej zdaniem o związek, zwłaszcza ten o długim stażu, należy stale dbać - codziennie interesować się partnerem, mieć wspólne cele, rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach. Z tego względu gwiazda nie obchodzi hucznie walentynek.
  • ​Roma Gąsiorowska: Energia miłości

    ​Roma Gąsiorowska: Energia miłości

    W tym roku Romę Gąsiorowską można oglądać w aż trzech projektach, z których każdy opowiada o miłości. Zdaniem aktorki spora w tym zasługa... macierzyństwa. - Mam poczucie, że odkąd jestem matką zmieniły mi się warunki. Mam inną energię - tłumaczy. W jej filmografii nie brak jednak także ról dramatycznych - jak kreacja Sylwii w "Sali samobójców" Jana Komasy czy ta stworzona na potrzeby nadchodzącego thrillera "Ciemno, prawie noc" Borysa Lankosza.
  • Roma Gąsiorowska: Ten film jest skazany na sukces

    Roma Gąsiorowska: Ten film jest skazany na sukces

    Roma Gąsiorowska lubi występować w komediach romantycznych. Twierdzi, że o jakości filmu decyduje nie gatunek, do którego należy, lecz dobrze napisany scenariusz, zdolny reżyser i odpowiednio skompletowana obsada aktorska. Wszystko to gwiazda odnalazła w "Podatku od miłości", jest więc przekonana, że obraz ten odniesie sukces.
  • Roma Gąsiorowska w oryginalnej stylizacji

    Roma Gąsiorowska w oryginalnej stylizacji

    Roma Gąsiorowska nie kryje zamiłowania do oryginalnych ubrań i ciekawych dodatków. Do niedawna sama projektowała ubrania pod szyldem marki „Stara bardzo”.
  • "Mali Giganci" po raz trzeci. Show wraca w listopadzie

    "Mali Giganci" po raz trzeci. Show wraca w listopadzie

    W niedzielę 5 listopada na antenie TVN zadebiutuje trzecia edycja programu "Mali Giganci".
  • Jakim dzieckiem była Roma Gąsiorowska?

    Jakim dzieckiem była Roma Gąsiorowska?

    Roma Gąsiorowska była typem wzorowej uczennicy, ale z zacięciem sportowym. Wychowała się na filmach z serii o Panu Kleksie. Teraz sama zagrała w filmie adresowanym do dzieci - "Tarapatach".
  • Roma Gąsiorowska: To mnie nakręca

    Roma Gąsiorowska: To mnie nakręca

    Roma Gąsiorowska twierdzi, że wreszcie realizuje plan, który opracowała kilka lat temu. Uważa, że znajduje się obecnie na bardzo dobrym etapie życia zawodowego, gdy może wprowadzać w życie swoje kolejne marzenia. Obecnie pracuje nad nowym spektaklem, w którym wystąpią takie gwiazdy jak Anna Czartoryska, Adam Fidusiewicz i Elżbieta Romanowska.
  • ​"Płyń": Interdyscyplinarny spektakl Romy Gąsiorowskiej

    ​"Płyń": Interdyscyplinarny spektakl Romy Gąsiorowskiej

    W warszawskim klubie Stodoła odbyła się premiera spektaklu "Płyń" w reżyserii Romy Gąsiorowskiej. Na scenie wystąpili m.in. Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt i Matylda Damięcka. Gąsiorowska, która pełniła również funkcję producentki, planuje obecnie trasę koncertową po Polsce. Niewykluczone, że spektakl zostanie pokazany na jednym z letnich festiwali.

Zdjęcia - Roma Gąsiorowska (72)

Filmy - Roma Gąsiorowska (18)

  • "Serce nie sługa": Roma Gąsiorowska o filmie

  • ​Roma Gąsiorowska: Nie obchodzę walentynek

    Okazywanie sobie miłości raz w roku to za mało - twierdzi ​Roma Gąsiorowska. Jej zdaniem o związek, zwłaszcza ten o długim stażu, należy stale dbać - codziennie interesować się partnerem, mieć wspólne cele, rozmawiać o swoich potrzebach i marzeniach.
  • Roma Gąsiorowska: Ten film jest skazany na sukces

    Roma Gąsiorowska lubi występować w komediach romantycznych. Twierdzi, że o jakości filmu decyduje nie gatunek, do którego należy, lecz dobrze napisany scenariusz, zdolny reżyser i odpowiednio skompletowana obsada aktorska
  • Roma Gąsiorowska: To mnie nakręca

    Roma Gąsiorowska twierdzi, że wreszcie realizuje plan, który opracowała kilka lat temu. Uważa, że znajduje się obecnie na bardzo dobrym etapie życia zawodowego, gdy może wprowadzać w życie swoje kolejne marzenia.