Film - Rolnik szuka żony

Artykuły - Rolnik szuka żony (48)

Filmy - Rolnik szuka żony (5)

 • Marta Manowska nie tylko o programie "Rolnik szuka żony". "Mnie jeszcze coś zaskoczyło"

  W niedzielę, 1 grudnia, finał szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Czy coś może jeszcze widzów zaskoczyć? - Mnie zaskoczyło, więc jest jeszcze szansa, że coś nas zaskoczy - powiedziała enigmatycznie Marta Manowska w rozmowie z Martą Podczarską. - Ta edycja skończy się niebywałym sukcesem i czasami aż ciężko w to uwierzyć - dodała gospodyni show. - Z kolei "Sanatorium miłości" to jest niebywała lekcja. Nie tylko pokory, ale i ducha. Różne są losy naszych niektórych bohaterów, można by nimi obdzielić kilka osób - przyznaje. Manowska jest jeszcze prowadzącą "The Voice Senior". - - Bohaterowie mają o czym śpiewać i wiedzą o czym śpiewają. Każdy ma za sobą jakąś historię, życiowe doświadczenie. Są niewiarygodni - opowiada.
 • Marta Manowska niespełnioną aktorką?

  Marta Manowska nigdy nie ukrywała, że jej największym zawodowym marzeniem jest gra w spektaklach, jednak popularnej prezenterce nie udało się dostać do szkoły teatralnej. W spełnieniu młodzieńczych marzeń pomógł jej program "Rolnik szuka żony". Dzięki rozpoznawalności dziś można ją oglądać na deskach Teatru Capitol w Warszawie.
 • Marta Manowska na gali Telekamer o programie "Rolnik szuka żony"

  - Cieszę się, że wciąż jesteśmy w sercach widzów - wyznała Marta Manowska, gospodyni programu "Rolnik szuka żony" na gali Telekamer Tele Tygodnia 2018. - Dopiero zaczęliśmy zdjęcia. Mam nadzieję, że będziemy mogli przygotować wiele nowości i niespodzianek, ale to dyktuje życie - powiedziała dziennikarka o piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" w rozmowie z Martą Podczarską z Interii.
 • Telekamery 2017: Marta Manowska przed galą

 • "Rolnik szuka żony": Zerwać ze stereotypem zaniedbanego rolnika