InteriaTV - Rolnik szuka żony

Filmy - Rolnik szuka żony (6)

 • Marta Manowska: Ciągle jeszcze szukam swojego miejsca

  Mieszkam już w szesnastym miejscu w swoim życiu – mówi Marta Manowska. Gospodyni programu „Rolnik szuka żony” twierdzi, że - mimo licznych przeprowadzek - wciąż nie znalazła swojego miejsca na ziemi. Nawet we własnym mieszkaniu nie czuje się jak w domu, ze względu na obowiązki zawodowe spędza tam bowiem bardzo mało czasu.
 • Marta Manowska o ekstremalnej podróży po Filipinach

  Marta Manowska, która niedawno wróciła z podróży po Filipinach, zdradziła, że mieszkała tam w spartańskich warunkach, jadała na krawężniku, chodziła do kościoła w kitesurfingowym stroju, płynęła 23 godziny promem i dwa razy trafiła do szpitala. Prowadząca reality show „Rolnik szuka żony” lubi jednak taki rodzaj wypoczynku i tylko w ten sposób może nabrać sił do dalszej pracy.
 • "Rolnik szuka żony": Zmiany w nowej edycji

  Do udziału w drugiej serii programu „Rolnik szuka żony” zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób. Nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu. Prowadząca program Marta Manowska przyznaje, że z niecierpliwością czeka na nowe nagrania. Najbardziej ciekawa jest tego, jakie osoby zgłosiły się do programu i czym zaskoczą widzów. Pilotażowy odcinek drugiej serii zostanie wyemitowany w kwietniu. – Główną ze zmian jest parytet płci. Jeżeli zostanie wybrana do programu kobieta, to zobaczymy teraz mężczyzn w charakterze piszących listy i przyjeżdżających do pań – zdradza Manowska.
 • Marta Manowska wyjeżdża na Filipiny. Będzie kręciła tam filmy

  Marta Manowska najbliższe dwa i pół tygodnia spędzi na Filipinach. Prezenterka programu „Rolnik szuka żony” będzie tam odpoczywać i nabierać energii na kolejny sezon pracy nad drugą edycją reality show. Z pobytu na urlopie planuje nakręcić filmy. – Chciałabym dużo zobaczyć, nabrać energii, spotkać nowych ludzi i z tym wszystkim wrócić tutaj, by zacząć od razu zdjęcia. Zabiorę ze sobą kamerkę GoPro. Będę chciała coś pokazać, spróbować coś zrobić, ale na razie trzymam to w tajemnicy – powiedziała Marta Manowska.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Karol ma głos

  Tomasz Olbratowski otrzymał email od słuchacza Karola, który jest zdegustowany poziomem i tematyką programów telewizyjnych. Ironizując, pan Karol niechcący zaproponował nowy, ciekawy program... Ciekawe, czy producenci podchwycą ten pomysł!
 • "Rolnik szuka żony": Uczucia kiełkują

  Zobacz fragment kolejnego odcinka bijącego rekordy popularności programu "Rolnik szuka żony". Kto da szansę miłości?