Rolnik szuka żony 4

Artykuły - Rolnik szuka żony 4 (80)

 • "Rolnik szuka żony": Uczestniczka w ciąży

  "Rolnik szuka żony": Uczestniczka w ciąży

  Małgorzata Borysewicz, którą widzowie poznali w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony", jest w ciąży! Rolniczka podzieliła się tą cudowną nowina za pośrednictwem Instagrama.
 • Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" mają powód do świętowania

  Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" mają powód do świętowania

  Szósty sezon programu „Rolnik szuka żony” właśnie się rozkręca. W ostatnim odcinku pokazano przyjazdy uczestniczek na gospodarstwa ich wybranków.
 • "Rolnik szuka żony": Sara w nowej fryzurze. Zobaczcie jak teraz wygląda!

  "Rolnik szuka żony": Sara w nowej fryzurze. Zobaczcie jak teraz wygląda!

  Sarę poznaliśmy w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć Karol, o którego względu walczyła dziewczyna ostatecznie wybrał inną kandydatkę, długowłosej blondynce udało się zdobyć sympatię widzów. Wierni fani śledzą teraz jej życie na Instagramie.
 • "Rolnik szuka żony": Kim jest nowa miłość Grzegorza?

  "Rolnik szuka żony": Kim jest nowa miłość Grzegorza?

  Za nami kolejny ślub pary, która poznała się w programie: "Rolnik szuka żony"! Na weselu Kasi i Piotra - uczestników czwartej edycji - pojawiło się sporo "rolników" z innych odsłon show. Wśród nich był także Grzegorz, któremu partnerowała piękna brunetka...
 • "Rolnik szuka żony": Kasia i Piotr już po ślubie

  "Rolnik szuka żony": Kasia i Piotr już po ślubie

  W piątek, 2 sierpnia, sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Kasia i Piotr z programu "Rolnik szuka żony". Para ma już synka Aleksa, jednak teraz postanowili, że czas się pobrać! Zobacz zdjęcia z uroczystości.
 • "Rolnik szuka żony": Małgorzata pokazała twarz synka

  "Rolnik szuka żony": Małgorzata pokazała twarz synka

  Małgorzata i Paweł poznali się i pokochali w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Para wzięła ślub, a kilka miesięcy temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Rysia. Teraz szczęśliwa uczestniczka zamieściła w Internecie najnowsze zdjęcia rodziny, na których widać też twarz ich pociechy. "Pięknie się Was ogląda" - komentowali zachwyceni internauci.
 • "Rolnik szuka żony 4". Małgorzata opublikowała zdjęcia synka!

  "Rolnik szuka żony 4". Małgorzata opublikowała zdjęcia synka!

  Z okazji święta wszystkich mam jedna z ulubionych uczestniczek show "Rolnik szuka żony" - Małgorzata - postanowiła podzielić się z fanami najnowszymi zdjęciami jej synka. Kadry, na których rolniczka pozuje z Rysiem, rozczuliły internautów.
 • Kolejny ślub w "Rolnik szuka żony". Ale zaskoczenie!

  Kolejny ślub w "Rolnik szuka żony". Ale zaskoczenie!

  Jesienią tego roku Telewizja Polska wyemituje szósty sezon programu „Rolnik szuka żony”. W święta wielkanocne widzowie poznali kolejnych uczestników show.
 • Zbigniew i Anna z "Rolnik szuka żony" są parą?

  Zbigniew i Anna z "Rolnik szuka żony" są parą?

  Program „Rolnik szuka żony” ma spore grono wiernych fanów. W Wielkanoc wyemitowano zapowiedź szóstego sezonu misyjnego show.
 • "Rolnik szuka żony": Małgosia szczerze o macierzyństwie

  "Rolnik szuka żony": Małgosia szczerze o macierzyństwie

  "Jesteśmy teraz trochę w innej rzeczywistości" - napisała na swym Instagramie Małgosia z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Sympatyczna rolniczka 24 lutego urodziła syna.

Filmy - Rolnik szuka żony 4 (3)

 • "Rolnik szuka żony 4": Zapowiedź finałowego odcinka

  Przed widzami Jedynki wielkie emocje. 26 listopada finałowy odcinek czwartego sezonu programu "Rolnik szuka żony". Czy rolnicy spotkali swoje drugie połowy i jak potoczą się ich dalsze losy? Z Martą Manowską spotkają się Małgorzata, Karol, Zbigniew, Mikołaj i Piotr. Wyjaśnią się wszelkie tajemnice i zapadną rozstrzygające decyzje. Ostatni odcinek programu "Rolnik szuka żony 4" już 26 listopada 2017 w TVP1.
 • "Rolnik szuka żony 4": Ostateczne wybory

  Już w kolejnym odcinku programu "Rolnik szuka żony 4" widzowie dowiedzą się, jakich wyborów dokonali bohaterowie produkcji TVP. Małgorzata, Karol, Zbigniew, Piotr i Mikołaj muszą zdecydować, z kim chcieliby zmieniać swoje życie. Kogo wybiorą? Dziewiąty odcinek czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" już w niedzielę, 5 listopada, wieczorem w TVP1.
 • "Rolnik szuka żony": Zwiastun czwartego sezonu

  Już w najbliższą (wielkanocną) niedzielę, 16 kwietnia, TVP1 pokaże zerowy odcinek nowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Co wiemy o czwartej edycji? Tym razem zgłosiło się aż 1300 chętnych. Najmłodszy kandydat ma 27 lat, najstarszy - 72. Pochodzą z całej Polski. Spośród nich wybrano 10 osób (w tym dwie kobiety) - poznamy je właśnie w świątecznym odcinku. Zainteresowani spotkaniem będą mogli pisać do nich listy. Pięcioro z największą ilością listów wystąpi w programie, który zobaczymy jesienią.