Rolnik szuka żony

Artykuły - Rolnik szuka żony (108)

 • Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała wymowne zdjęcie

  Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała wymowne zdjęcie

  Siódma edycja programu „Rolnik szuka żony” dobiegła już końca. W finałowym odcinku misyjnego show dowiedzieliśmy się, że tylko Pawłowi i Marcie udało się stworzyć związek.
 • Martyna z "Rolnik szuka żony" powiększyła usta

  Martyna z "Rolnik szuka żony" powiększyła usta

  Martyna Cell jest jedną z uczestniczek siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Sympatyczna blondynka cieszy się sporym zainteresowaniem internautów.
 • Paweł z "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie?

  Paweł z "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie?

  Tegoroczna edycja programu „Rolnik szuka żony” rozczarowała fanów programu. Wiele wskazuje bowiem na to, że szanse na stworzenie szczęśliwego związku mają tylko Marta i Paweł.
 • "Rolnik szuka żony": Anna Stelmaszczyk i jej wpis na Instagramie

  "Rolnik szuka żony": Anna Stelmaszczyk i jej wpis na Instagramie

  Anna Stelmaszczyk, którą widzowie poznali w szóstym sezonie programu "Rolnik szuka żony", zaskarbiła sobie sympatię tysięcy fanów. Internauci chętnie obserwują jej aktywność w sieci. Ostatnio na instagramowym profilu kobieta opublikowała tajemniczy wpis.
 • Martyna z programu "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę

  Martyna z programu "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę

  Siódma edycja programu „Rolnik szuka żony” na początku mocno rozczarowała fanów formatu. Jednak ostatni odcinek to prawdziwy rollercoaster!
 • Dawid z "Rolnik szuka żony" na starych zdjęciach

  Dawid z "Rolnik szuka żony" na starych zdjęciach

  Jeśli fani programu „Rolnik szuka żony” do tej pory narzekali na nudę, po ostatnim odcinku będą musieli zmienić zdanie. Jego głównym bohaterem był Dawid Noweta.
 • Sara z "Rolnik szuka żony" zaręczyła się

  Sara z "Rolnik szuka żony" zaręczyła się

  Fani programu „Rolnik szuka żony” są raczej rozczarowani siódmym sezonem. Mało w nim i miłości i ekscytujących zwrotów akcji, których w poprzednich edycjach nie brakowało. Bohaterką jednej z afer była Sara – kandydatka Karola. Młoda kobieta właśnie się zaręczyła!
 • Małgorzata z "Rolnik szuka żony" pokazała rodzinne zdjęcie

  Małgorzata z "Rolnik szuka żony" pokazała rodzinne zdjęcie

  Małgorzata Borysewicz wzięła udział w czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Rolniczka jest w gronie szczęśliwców, którym w misyjnym show udało się znaleźć miłość.
 • "Rolnik szuka żony": Pary, które powiedziały sobie "tak", czyli śluby w programie TVP

  "Rolnik szuka żony": Pary, które powiedziały sobie "tak", czyli śluby w programie TVP

  Nie wszyscy wierzą, że w programie telewizyjnym można znaleźć prawdziwą miłość i osobę, z którą chce się wspólnie kroczyć przez całe życie. Te historie temu jednak przeczą. Program "Rolnik szuka żony" połączył już wiele par. Kto stanął na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie!
 • Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia ze ślubu

  Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia ze ślubu

  Telewizja Polska emituje właśnie siódmy sezon programu „Rolnik szuka żony”. Wiele wskazuje jednak na to, że tym razem wybory rolników i rolniczki były raczej chybione.

Filmy - Rolnik szuka żony (12)

 • Marta Manowska nie tylko o programie "Rolnik szuka żony". "Mnie jeszcze coś zaskoczyło"

  W niedzielę, 1 grudnia, finał szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Czy coś może jeszcze widzów zaskoczyć? - Mnie zaskoczyło, więc jest jeszcze szansa, że coś nas zaskoczy - powiedziała enigmatycznie Marta Manowska w rozmowie z Martą Podczarską. - Ta edycja skończy się niebywałym sukcesem i czasami aż ciężko w to uwierzyć - dodała gospodyni show. - Z kolei "Sanatorium miłości" to jest niebywała lekcja. Nie tylko pokory, ale i ducha. Różne są losy naszych niektórych bohaterów, można by nimi obdzielić kilka osób - przyznaje. Manowska jest jeszcze prowadzącą "The Voice Senior". - - Bohaterowie mają o czym śpiewać i wiedzą o czym śpiewają. Każdy ma za sobą jakąś historię, życiowe doświadczenie. Są niewiarygodni - opowiada.
 • Marta Manowska niespełnioną aktorką?

  Marta Manowska nigdy nie ukrywała, że jej największym zawodowym marzeniem jest gra w spektaklach, jednak popularnej prezenterce nie udało się dostać do szkoły teatralnej. W spełnieniu młodzieńczych marzeń pomógł jej program "Rolnik szuka żony". Dzięki rozpoznawalności dziś można ją oglądać na deskach Teatru Capitol w Warszawie.
 • Marta Manowska na gali Telekamer o programie "Rolnik szuka żony"

  - Cieszę się, że wciąż jesteśmy w sercach widzów - wyznała Marta Manowska, gospodyni programu "Rolnik szuka żony" na gali Telekamer Tele Tygodnia 2018. - Dopiero zaczęliśmy zdjęcia. Mam nadzieję, że będziemy mogli przygotować wiele nowości i niespodzianek, ale to dyktuje życie - powiedziała dziennikarka o piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" w rozmowie z Martą Podczarską z Interii.
 • Telekamery 2018: Marta Manowska o braku Telekamery dla "Rolnika..."

  Marta Manowska, choć w tym roku nie triumfowała ze swoim hitowym programem "Rolnik szuka żony" w plebiscycie Telekamery, zdradziła pierwsze ciekawostki z ruszającego właśnie kolejnego sezonu programu.