role

Artykuły - Role (1161)

 • "Hercules": Dorasta do roli herosa

  "Hercules": Dorasta do roli herosa

  W piątek, 25 lipca, na naszych ekranach pojawi się wielkie widowisko przygodowe - "Hercules". Mityczna postać zyskuje w tym filmie bardzo ludzki wymiar.
 • "O mnie się nie martw": Kulig w serialu

  "O mnie się nie martw": Kulig w serialu

  W piątek, 5 września, Dwójka rozpocznie emisję nowego serialu komediowo-obyczajowego zatytułowanego "O mnie się nie martw". Główne role grają w nim: Joanna Kulig i Stefan Pawłowski. Partnerować im będą m.in. Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Katarzyna Maciąg, Katarzyna Zielińska oraz Andrzej Zieliński. Zdjęcia już są w toku!
 • "Dzień dobry, kocham cię!": W roli głównej Barbara Kurdej-Szatan

  "Dzień dobry, kocham cię!": W roli głównej Barbara Kurdej-Szatan

  Barbara Kurdej-Szatan nie kryje satysfakcji z tego, że zagra główną rolę w komedii romantycznej "Dzień dobry, kocham cię!" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Jak przyznaje, spełnia się jedno z jej zawodowych marzeń.
 • Rola w serialu na 50. urodziny

  Rola w serialu na 50. urodziny

  Amerykańska wokalistka Courtney Love dostała nie lada prezent z okazji swoich 50. urodzin - angaż do serialu "Synowie Anarchii". Znana z porywczego usposobienia i kontrowersyjnych ról filmowych gwiazda zagra... przedszkolankę.
 • Iza Miko: "Step Up" to moja ulubiona rola

  Iza Miko: "Step Up" to moja ulubiona rola

  18 lipca na ekranach kin zadebiutuje kolejna odsłona tanecznej serii "Step Up". Jedną z głównych ról w tej muzycznej produkcji gra Iza Miko ("Kochaj i tańcz", "Czas bohaterów", "Wygrane marzenia"), polska aktorka od lat mieszkająca i pracująca w USA.