rojek

Artykuły - Rojek (75)

 • Kayah, Nosowska, Rojek i Możdżer wśród odznaczonych przez prezydenta

  Kayah, Nosowska, Rojek i Możdżer wśród odznaczonych przez prezydenta

  Artyści m.in. Leszek Możdżer, Artur Rojek, Kayah i Katarzyna Nosowska, zagraniczni dziennikarze oraz naukowcy zostali we wtorek (4 czerwca) odznaczeni przez Bronisława Komorowskiego w rocznicę 4 czerwca '89. Tego dnia, mówił prezydent, wygrała Solidarność, ale także Polska jako całość.
 • OFF Festival i Audioriver: Jest porozumienie

  OFF Festival i Audioriver: Jest porozumienie

  Organizatorzy kolidujących ze sobą terminami dwóch polskich festiwali z muzyką alternatywną postanowili wysłuchać setek próśb płynących od fanów. W wyniku rozmów Piotra Orlicza-Rabiegi i Artura Rojka, OFF Festival odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia, a Audioriver przeniesie się na ostatni weekend lipca 2011.
 • Myslovitz: Sprzedawcy marzeń

  Myslovitz: Sprzedawcy marzeń

  Myslovitz już niedługo zagra w Londynie na zaproszenie Polskiego Radia Londyn i portalu eLondyn. Myslovitz powstawało w bardzo ważnym dla Polski okresie. Okresie transformacji. Praktycznie wszystko, co pojawiało się wtedy na rynku, było nowością. Myslovitz wszedł na polską scenę muzyczną nie tyle wypełniając lukę, ale tworząc zupełnie nową jakość.
 • Kiedy nowa płyta Myslovitz?

  Kiedy nowa płyta Myslovitz?

  Choć od wydania poprzedniej płyty zespołu Myslovitz minęły już ponad 4 lata, to jednak fani formacji będą musieli się uzbroić w cierpliwość. Nowy album kwintetu ukaże się najwcześniej w 2011 roku.
 • OFF Festival: Dla każdego coś...

  OFF Festival: Dla każdego coś...

  - Na OFF Festival w zasadzie jest reprezentowany każdy nurt w muzyce alternatywnej - deklarował podczas konferencji inaugurującej imprezę Artur Rojek, dyrektor artystyczny festiwalu. Pierwszy dzień OFF Festival Katowice 2010 udowodnił, że nie były to słowa rzucone na wiatr.
 • OFF Festival: Muzyka 24 godziny na dobę

  OFF Festival: Muzyka 24 godziny na dobę

  - Przez 4 festiwalowe dni wystąpi 95 artystów. Wykonawcy będą grali prawie 24 godziny na dobę - z drobną przerwą. To olbrzymia dawka muzyki i jestem pewien, że każdy znajdzie coś dla siebie. W zasadzie każdy nurt w muzyce alternatywnej jest tu reprezentowany - mówił podczas konferencji inaugurującej OFF Festival Katowice 2010 Artur Rojek, dyrektor artystyczny imprezy.
 • Wybór biegłego rewidenta

  Raport bieżący nr 20/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd MISPOL S.A. informuje, iż w dniu 16 lipca 2010 roku Rada Nadzorcza MISPOL S.A. - organ uprawniony do wyboru biegłego rewidenta na podstawie § 32 ust. 2 pkt. g) Statutu MISPOL S.A. oraz § 8 ust. 2 pkt. g) Regulaminu Rady Nadzorczej MISPOL S.A. - na mocy uchwały nr 2/16/07/2010 z dnia 16 lipca 20010 roku w sprawie wyboru podmiotu uprawnionego do badania i przeglądu sprawozdań
 • Wybór biegłego rewidenta

  Raport bieżący nr 32/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Introl S.A. informuje, że w dniu 06.07.2010 roku Rada Nadzorcza - organ uprawniony na podstawie § 12 ust. 2 pkt. j) Statutu Spółki podjął uchwałę o wyborze biegłego rewidenta Spółki - Kancelarię Porad Finansowo - Księgowych dr Piotr Rojek sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, przy ul. Floriana 15, wpisana jest na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych,
 • OFF: Lenny Valentino w oryginalnym składzie

  OFF: Lenny Valentino w oryginalnym składzie

  6 sierpnia podczas OFF Festival w Katowicach w oryginalnym składzie zaprezentuje się grupa Lenny Valentino, tworzona przez Artura Rojka i muzyków znanych ze Ścianki.
 • Wybór podmiotu uprawnionego do badania sprawozdania finansowego.

  Raport bieżący nr 5/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd ES-SYSTEM S.A. informuje, iż w dniu 15 kwietnia 2010 r. Kancelaria Porad Finansowo - Księgowych Dr. Piotr Rojek Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Powstańców 34, wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem ewidencyjnym 1695, została wybrana w celu wykonania przeglądu półrocznych i zbadanie rocznych sprawozdań finansowych dla wsz

Filmy - Rojek (2)