Roger Donaldson

Synonimy:
Donaldson Roger,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Roger Donaldson (5)

 • "Bóg zemsty": Bóg kina klasy C

  "Bóg zemsty": Bóg kina klasy C

  "Bóg zemsty" to thriller w reżyserii Rogera Donaldsona, rozgrywający się w Nowym Orleanie i opowiadający o małżeństwie, które stawia czoła tajemniczej organizacji. W główne role wcielili się Nicolas Cage ("Zły porucznik"), Guy Pearce ("Memento") i January Jones ("Mad Men").
 • Nie będzie filmu o Hemingway'u

  Nie będzie filmu o Hemingway'u

  Reżyser planowanego filmu biograficznego o Erneście Hemingway'u "Papa" Roger Donaldson ("Rekrut", "Gatunek") potwierdził wcześniejsze spekulacje dotyczące problemów, związanych z realizacją swojego filmu - poinformował serwis "Moviehole". Reżyser przyznał, że projekt filmu z Anthony Hopkinsem ("Piętno", '"Hannibal") w roli słynnego pisarza najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku.
 • Szybki Anthony Hopkins

  Szybki Anthony Hopkins

  Anthony Hopkins ("Czerwony smok", "Piętno") zagra główną rolę w filmie "The World's Fastest Indian", który przygotowuje Roger Donaldson ("Trzynaście dni", "Rekrut"). Oparty na faktach obraz opowie o życiu Burta Monro, nowozelandzkiego wynalazcy, który skonstruował motocykl marki Indian i ustanowił na nim światowy rekord szybkości.
 • Roger Donaldson o Abisynii

  Roger Donaldson o Abisynii

  Roger Donaldson ("Białe piaski", "Gatunek", "Góra Dantego", "Trzynaście dni") przygotowuje się do realizacji filmu "Abyssinia", powstającego w oparciu o powieść "A Cafe on the Nile" autorstwa Bulla Bartle'a, której akcja rozgrywa się w przededniu II wojny światowej w Afryce.
 • Costner zbyt znany

  Costner zbyt znany

  Pisaliśmy już o problemach 45 letniego Kevina Costnera, którego na planie nowego filmu Olivera Stone'a "Beyond Borders" zastąpił Ralph Fiennes. Mimo zapewnień aktora, że prace nad tą produkcją kolidują z jego wcześniejszymi zobowiązaniami, złośliwi twierdzili, że aktor jest po prostu za stary, by partnerować 28-letniej Angelinie Jolie, która w filmie Stone'a gra główną rolę. Miał również nadzieję, że zagra główną rolę w planowanej na przyszły rok realizacji filmowej biografii jednego z najpopularniejszych prezydentów USA - Johna F. Kennedy'ego. Do tej roli Costner okazał się jednak zbyt sławny!