rodzynki

Artykuły - Rodzynki (22)

 • Zdrowe rodzynki

  Zdrowe rodzynki

  Zalety suszonych na słońcu winogron jako pierwsi odkryli starożytni Egipcjanie. Ponad tysiąc lat temu rodzynki trafiły do Europy. Znajdziemy w nich cenne witaminy i związki mineralne.
 • Najlepszy keks

  Najlepszy keks

  Ciasto pełne bakalii
 • Uwaga na zieloną herbatę i rodzynki!

  Uwaga na zieloną herbatę i rodzynki!

  Nie wystarczy codzienne mycie zębów, aby były zdrowe. Należy zwracać również uwagę na to co i jak często jemy.
 • Nicość - Dudek

  Składniki: szklanka mąki, 3 jajka, proszek do pieczenia, cukier, woda, drożdże, rodzynki, czekolada gorzka i biała.
 • Jak zaoszczędzić na świątecznych zakupach?

  Jak zaoszczędzić na świątecznych zakupach?

  Mimo niskich płac, słabych podwyżek i kryzysu gospodarczego Polacy nie oszczędzają na świętach. Wręcz przeciwnie. Polscy konsumenci są optymistami - aż 63 proc. z nich sądzi, że ich sytuacja finansowa poprawi się lub pozostanie bez zmiany w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Według badań Deloitte , przeciętna polska rodzina planuje wydać na święta około 1500 zł. Dodatkowo, aż 61 proc. Polaków deklaruje, że wyda na nie tyle samo, a nawet więcej niż w roku ubiegłym. Na większe wydatki będzie miała również wpływ spora podwyżka cen żywności w okresie świątecznym. Wydajemy dużo, więc co można zrobić, by ograniczyć dodatkowe wydatki w święta? Sprawdźcie sami.
 • Rozkosz z bitą śmietaną

  Rozkosz z bitą śmietaną

  Propozycje pysznych deserów z bitą śmietaną. Prawdziwa rozkosz dla podniebienia.

Filmy - Rodzynki (1)

 • Przepis na sałatkę jaglaną z rodzynkami i żurawiną

  Poszukujesz oryginalnej, lekkiej sałatki na imprezę, która z powodzeniem może służyć jako danie główne? Spróbuj sałatki jaglanej z rodzynkami, pomarańczą, cynamonem, miodem, żurawiną. Dzięki kaszy jaglanej sałatka będzie sycąca, a dodatek rodzynek, pomarańczy i żurawiny nada jej orzeźwiającego smaku. Do tego odrobina słodkiego miodu i korzenna nuta cynamonu i voila! Masz sałatkę idealną!