InteriaTV - Rodzinka.pl

Filmy - Rodzinka.pl (22)

 • Ten serial zastąpi "Rodzinkę.pl"

  Serial komediowy „BarON24” to nowość w wiosennej ramówce TVP2. Jego akcja rozgrywa się na podupadającej stacji benzynowej, przy której ma zostać zbudowany zjazd na autostradę. To w tym jej właściciel upatruje polepszenia sytuacji. Sitcom zastąpi „Rodzinkę.pl”, a w głównych rolach zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka i Izabelę Kunę. W serialu „BarON24” w rolę właściciela tytułowej stacji benzynowej, Mirka Barona, wciela się Tomasz Karolak. Michał Meyer gra pracownika stacji, Matiego. Jego bohater rozpoczął na niej pracę ze względu na Paulę, graną przez Weronikę Humaj. Sitcom „BarON24” widzowie będą mogli oglądać już od 7 marca, w każdy piątek. Wyemitowanych zostanie 26 odcinków, z których każdy będzie tworzył osobną całość fabularną.
 • Oni myślą tylko o seksie!

  Zobacz zabawną scenkę z serialu "Rodzinka.pl".
 • Jak Maciej Musiał godzi aktorstwo ze szkołą?

  Maciej Musiał, aktor znany m.in. z seriali "Ojciec Mateusz" i "Rodzinka.pl", opowiedział Olivierowi Janiakowi o tym, jak godzi pracę na planie ze szkołą i pisaniem bloga (Co Za Tydzień/ TVN/x-news).
 • To ona zdobyła serce Maćka Musiała!

  W 3. sezonie "Rodzinki.pl" widzowie będą obserwować, jak rozwija się związek Tomka Boskiego i jego dziewczyny, Magdy. Maciek Musiał i Olga Kalicka zdradzili nam kilka szczegółów dotyczących ich serialowej relacji.
 • Wiecznie młoda Natalia Boska?

  W 3. sezonie serialu "Rodzinka.pl" zobaczymy Natalię Boską w nieco dłuższych spódniczkach... - zdradza nam Małgorzata Kożuchowska.
 • Boskie życie Małgorzaty Kożuchowskiej

  W trzecim sezonie serialu "Rodzinka.pl" grana przez Małgorzatę Kożuchowską Natalia Boska będzie musiała zmierzyć się z nowymi wyzwaniami wychowawczymi. Pierwsze poważne uczucie najstarszego syna, szkolne kłopoty średniej pociechy - będzie się działo...
 • Tomasz Karolak o trzecim sezonie "Rodzinki.pl"

  Niewydumany scenariusz, ale wzięty z życia portret współczesnej rodziny - to właśnie, zdaniem Tomka Karolaka, jest źródłem sukcesu serialu "Rodzinka.pl", którego nowe odcinki zobaczymy już jesienią.
 • Adam Zdrójkowski o niepokornym Kubie

  Kuba, średni syn Ludwika i Natalii Boskich, w trzecim sezonie "Rodzinki.pl" zaskoczy widzów nową fryzurą, próbami miłosnych podbojów i... działalnością na polu muzycznym.
 • Kacperek uczy się całować

  Ja już powoli dorastam i będę miał mniej problemów! - zapowiada Mateusz Pawłowski, czyli Kacperek z "Rodzinki.pl". Ale z dorosłością wiąże się nauka całowania, do której Kacperek zabierze się z pomocą koleżanki...
 • Co nam zdradził Maciej Musiał?

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z serialu "Rodzinka.pl", opowiedział nam o tym, co jest jego największą zaletą, czego nie znosi i co chciałby umieć...