Rodzinka.pl

Artykuły - Rodzinka.pl (738)

 • Serialowe hity wrócą po wakacjach

  Serialowe hity wrócą po wakacjach

  Większość z nas planuje właśnie urlopy, tymczasem twórcy znanych seriali pracują w pocie czoła, żeby na jesień przygotować nowe sezony!
 • Ósma seria "rodzinki.pl" wiosną w TVP2

  Ósma seria "rodzinki.pl" wiosną w TVP2

  Trwają zdjęcia do ósmej serii serialu "rodzinka.pl". Na planie po raz kolejny pojawiła się cała rodzina Boskich: Natalia (Małgorzata Kożuchowka), Ludwik (Tomasz Karolak), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski), Kacper (Mateusz Pawłowski) a także przyjaciółka Natalii, Marysia (Agata Kulesza) i Marek (Jacek Braciak). Nowe odcinki widzowie TVP2 zobaczą już od 4 marca.

Filmy - Rodzinka.pl (30)

 • Ten serial zastąpi "Rodzinkę.pl"

  Serial komediowy „BarON24” to nowość w wiosennej ramówce TVP2. Jego akcja rozgrywa się na podupadającej stacji benzynowej, przy której ma zostać zbudowany zjazd na autostradę. To w tym jej właściciel upatruje polepszenia sytuacji. Sitcom zastąpi „Rodzinkę.pl”, a w głównych rolach zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka i Izabelę Kunę. W serialu „BarON24” w rolę właściciela tytułowej stacji benzynowej, Mirka Barona, wciela się Tomasz Karolak. Michał Meyer gra pracownika stacji, Matiego. Jego bohater rozpoczął na niej pracę ze względu na Paulę, graną przez Weronikę Humaj. Sitcom „BarON24” widzowie będą mogli oglądać już od 7 marca, w każdy piątek. Wyemitowanych zostanie 26 odcinków, z których każdy będzie tworzył osobną całość fabularną.
 • Oni myślą tylko o seksie!

  Zobacz zabawną scenkę z serialu "Rodzinka.pl".
 • Jak Maciej Musiał godzi aktorstwo ze szkołą?

  Maciej Musiał, aktor znany m.in. z seriali "Ojciec Mateusz" i "Rodzinka.pl", opowiedział Olivierowi Janiakowi o tym, jak godzi pracę na planie ze szkołą i pisaniem bloga (Co Za Tydzień/ TVN/x-news).
 • To ona zdobyła serce Maćka Musiała!

  W 3. sezonie "Rodzinki.pl" widzowie będą obserwować, jak rozwija się związek Tomka Boskiego i jego dziewczyny, Magdy. Maciek Musiał i Olga Kalicka zdradzili nam kilka szczegółów dotyczących ich serialowej relacji.