Rodzina na Swoim

Synonimy:
RnS,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Rodzina na Swoim (285)

Filmy - Rodzina na Swoim (6)

 • Wzrosną raty kredytu o ponad 30 proc. z powodu likwidacji dopłat

  W tym roku dla ponad 51 tys. rodzin mają wzrosnąć raty kredytu mieszkaniowego. Powodem jest likwidacja dopłat związanych z rządowym programem. Dokładnie 8 lat temu program „Rodzina na swoim” cieszył się największą popularnością w historii. Ponad 51 tys. osób zaciągnęło wtedy kredyt z dopłatą w ramach programu
 • Ostatnie tygodnie "Rodziny na swoim"

  W październiku, po raz pierwszy od dziewięciu miesięcy, w ramach programu „Rodzina na swoim” kupiono więcej mieszkań używanych niż nowych. Sprzyjają temu głównie spadające ceny na rynku wtórnym. Możliwość skorzystania z dopłat do kredytu kończy się 31 grudnia tego roku, co dodatkowo napędza ruch w nieruchomościach. Komentuje Bartosz Turek, analityk Home Broker.
 • Nie ma alternatywy dla "Rodziny na Swoim"

  Nie ma w Polsce takiego programu, który miałby służyć wspieraniu budownictwa mieszkaniowego czy też budowy mieszkań na wynajem - mówi Newserii Paweł Majtkowski, główny analityk Expandera. Chodzi o rozwiązanie, które miałoby zastąpić program "Rodzina na swoim".
 • System oszczędzania zamiast Rodziny na Swoim

  Związek Banków Polskich proponuje, by stworzyć specjalny system oszczędzania na własne mieszkanie. Program ten przedstawia w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria Jacek Furga, Przewodniczący Komitetu ds. Finansowania Nieruchomości.