rock

Artykuły - Rock (1037)

Filmy - Rock (18)

 • Beck i Jack White

  Beck i Jack White. Dwoje artystów, którzy mocno zaznaczyli swoją obecność na mapie światowej muzyki rockowej. Pierwszy z nich szykuje się do wydania nowej płyty, drugi właśnie zapowiedział kolejny album z zespołem The Dead Weather. Pierwszy 8 lipca kończy 45 lat, drugi dzień później wkroczy w czwartą dekadę swojego życia. Ale panów łączy nie tylko zbliżona data urodzenia. Ich muzycznie ścieżki przenikały się nie jeden raz.
 • "Haracz" - kolejne wcielenie Roberta Gonery

  Na planie teledysku do singlowej piosenki "Haracz" zespołu Vincent, zapowiadającego teledysk tego legendarnego zespołu, który na początku przyszłego roku wraca z nowym albumem "Aura". Mały, Ace, Mario, Bandaż, Boogie, czyli ekipa zespołu Vincent pracowała w towarzystwie Roberta Gonery, który zagrał w klipie główną rolę. Wideo kręcono przez trzy dni w temperaturze -15 stopni w klimatycznych wnętrzach XVIII-wiecznego młyna Zawadka.
 • Kariera zamiast dzieciństwa. Tak rodzą się gwiazdy w Chinach!

  Jest ich cztery. Każda z nich ma zaledwie 8 lat, ale już marzy o występach na największych stadionach świata. By osiągnąć swój cel, będą ćwiczyć do upadłego, rezygnując z wolnego czasu i zabaw z rówieśnikami... Poznajcie członkinie rockowego zespołu Cool, dziecięcej formacji, jakich coraz więcej pojawia się w Chinach. Powód? Chińczycy, którzy stosunkowo niedawno doświadczyli "otwarcia na świat", chcą nadrobić stracony czas w muzyce rozrywkowej. Od dekady inwestują mnóstwo czasu i wysiłków w wychowanie gwiazd, które mają zabłysnąć na międzynarodowej scenie.
 • Nakręć teledysk dla Wilków!

  Lubisz muzykę i teledyski? Masz pomysł na oryginalny wideoklip i wiesz jak go zrealizować? Sprawdź się, nakręć klip do nowej piosenki Wilków i weź udział w naszym konkursie. Twoja praca ma szanse zostać oficjalnym teledyskiem legendy polskiego rocka! TUTAJ znajdziesz szczegóły akcji!