robot

Artykuły - Robot (289)

Filmy - Robot (36)

 • W tym koreańskim barze lód do drinków przygotowuje i serwuje… robot

  Właściciele baru w Seulu w nietypowy sposób radzą sobie z pandemią koronawirusa. W ich lokalu drinki przygotowuje robot. Coffee Bar K słynie z ręcznie rzeźbionych kostek lodu. Z powodów sanitarnych barmani nie mogli dłużej wykonywać tej pracy. Zastąpił ich Cabo, który zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa budzi uznanie i sympatię wśród klientów.
 • Robot-pies pilnuje stada owiec w Nowej Zelandii. Maszyna ma pomagać farmerom i rolnikom

  Robot-pies jest testowany do pomocy w działalności rolniczej w Nowej Zelandii. Maszyna o nazwie Spot potrafi m.in. pilnować stada owiec i monitorować sad. Testy są prowadzone przez nowozelandzką firmę Rocos, w celu zautomatyzowania pracochłonnych zadań rolniczych. Robot-pies został wyprodukowany przez firmę Boston Dynamics. Maszyna potrafi m.in. wspinać się na schody i utrzymywać równowagę w trudnym terenie. Robot Spot jest również wykorzystywany w parku Bishan-Ang Mo Kio w Singapurze, gdzie pilnuje, aby spacerowicze przestrzegali zasad dystansu społecznego.
 • Robot-pies patroluje park w Singapurze. Maszyna pilnuje przestrzegania zasad dystansu społecznego

  Robot-pies patroluje park Bishan-Ang Mo Kio w Singapurze i pilnuje, aby spacerowicze przestrzegali zasad dystansu społecznego. Maszyna o nazwie Spot jest wyposażona w kamery i system analizujący natężenie ruchu. Robot może pouczyć osoby wcześniej nagranym komunikatem, aby dostosowali się do ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa. Robot-pies został wyprodukowany przez firmę Boston Dynamics. Maszyna potrafi m.in. wspinać się na schody.
 • Chłopiec zaprezentował taniec robota. Poszło mu świetnie!

  Ten chłopiec zdecydowanie ma się czym pochwalić! Zobaczcie tylko, jak wygląda taniec robota w jego wykonaniu. Szacunek!