Biznes - Robert Pietryszyn

Artykuły - Robert Pietryszyn (4)

 • Lotos zapowiada powrót do dywidendy

  Lotos zapowiada powrót do dywidendy

  - W grudniu przedstawimy strategię na lata 2017-2022. Liczymy, że jeszcze w listopadzie rada nadzorcza zaakceptuje plany na przyszłość - mówi Robert Pietryszyn, prezes Grupy Lotos. Spółka zapowiada także powrót do wypłaty dywidendy.
 • NWZA Grupy Lotos zmieniło Radę Nadzorczą spółki

  NWZA Grupy Lotos zmieniło Radę Nadzorczą spółki

  Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Grupy Lotos SA w środę w Gdańsku dokonało zmian w Radzie Nadzorczej spółki. Z dotychczasowego składu odwołano pięć osób; powołano - pięć osób. Nowym przewodniczącym został Robert Pietryszyn.
 • Nocna nominacja. PZU ma nowego prezesa

  Nocna nominacja. PZU ma nowego prezesa

  Prezesem PZU SA (firma notowana na GPW) został wczoraj wieczorem Michał Krupiński. Do zarządu weszli Robert Pietryszyn (były prezes Zagłębia Lubin, klubu KGHM), doradczyni Przemysława Gosiewskiego - Beata Kozłowska-Chyła, dotychczasowy prezes Link4 - Roger Hodgkiss - i Paweł Surówka - doradca w PKO BP.
 • Adam Hofman uniknie odpowiedzialności. Sprawa się przedawni

  Adam Hofman uniknie odpowiedzialności. Sprawa się przedawni

  Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim nie podjęła jeszcze decyzji o wszczęciu śledztwa przeciw posłowi Adamowi Hofmanowi. Nie odnosi się też do informacji, jakie osoby lub podmioty udzielały ewentualnych pożyczek politykowi. Tymczasem prezes miejskiej spółki Wrocław 2012 Robert Pietryszyn w rozmowie z wrocławską "Gazetą Wyborczą" ujawnił, że to on przelewał pieniądze na konto Hofmana. Hofman miał od 100 tys. zł pożyczki zapłacić 2 tys. zł podatku. Teraz groziłoby mu 20 tys. zł kary. Szczegóły prawne w drugiej części artykułu (autorstwa Tax Care). RMF twerdzi wręcz, że Adam Hofman uniknie odpowiedzialności i sprawa się przedawni.