Robert Makłowicz

Synonimy:
Makłowicz Robert,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Robert Makłowicz (26)

 • Robert Makłowicz rozpętał w sieci burzę

  Robert Makłowicz rozpętał w sieci burzę

  Publikując zdjęcie z kolacji spożywanej w pięknych okolicznościach dalmatyńskiej przyrody, Robert Makłowicz nie spodziewał się, że pod tym postem rozgorzeje tak gorąca dyskusja. Obserwatorzy dziennikarza zajęli się bowiem nie Chorwacją, a wagą znawcy smaków.
 • Robert Makłowicz obiektem niewybrednych komentarzy

  Robert Makłowicz obiektem niewybrednych komentarzy

  Publikując zdjęcie z kolacji spożywanej w pięknych okolicznościach dalmatyńskiej przyrody, Robert Makłowicz nie spodziewał się, że pod tym postem rozgorzeje tak gorąca dyskusja. Obserwatorzy dziennikarza zajęli się bowiem nie Chorwacją, a wagą znawcy smaków.
 • Robert Makłowicz porzuca kulinaria?

  Robert Makłowicz porzuca kulinaria?

  Po tym, jak Robert Makłowicz stracił swój program w stacji Food Network, postanowił uruchomić kanał na YouTubie. Słynny krytyk kulinarny będzie m.in. czytał tam swoje książki, okraszając je komentarzami.
 • ​Robert Makłowicz wzorem dla Blanki Lipińskiej

  ​Robert Makłowicz wzorem dla Blanki Lipińskiej

  Blanka Lipińska przyznała, że prowadząc swój nowy program, wzoruje się na Robercie Makłowiczu. PAP Life zapytał słynnego krytyka kulinarnego, co sądzi o takim komplemencie.
 • Robert Makłowicz jest wzorem dla Blanki Lipińskiej

  Robert Makłowicz jest wzorem dla Blanki Lipińskiej

  Blanka Lipińska przyznała, że prowadząc swój nowy program wzoruje się na Robercie Makłowiczu. „To taka trochę jestem ja”, powiedziała. Zapytaliśmy słynnego krytyka kulinarnego, co sądzi o takim komplemencie.
 • Robert Makłowicz robi furorę w sieci

  Robert Makłowicz robi furorę w sieci

  Robert Makłowicz profil na Instagramie założył dopiero niedawno. Jego konto szybko stało się popularne i dziś obserwuje je prawie 37 tys. użytkowników.
 • Robert Makłowicz stracił program

  Robert Makłowicz stracił program

  Robert Makłowicz stracił program "Makłowicz w drodze" - poinformował Pressserwis.
 • Robert Makłowicz na Instagramie

  Robert Makłowicz na Instagramie

  "Jak to powiedzieli moi synowie - kto nie ma Instagrama, ten nie żyje - zatem żyję" - przyznał Robert Makłowicz, który ostatnio założył sobie konto. Dziennikarz, krytyk kulinarny i podróżnik - który przez wiele lat pokazywał Polakom, jak wyglądają kuchenne przysmaki z całego świata - zawitał tym samym w mediach społecznościowych. Liczba jego fanów błyskawicznie rośnie!
 • Robert Makłowicz: Rzemieślnik czy artysta?

  Robert Makłowicz: Rzemieślnik czy artysta?

  W najbliższym odcinku "MasterChefa" dania zawodników, którzy tym razem będą gotowali w plenerze, oceni także Robert Makłowicz. Byliśmy więc ciekawi, jaką ma radę dla początkujących kucharzy.
 • Robert Makłowicz: Konkretny alkohol do konkretnego dania?

  Robert Makłowicz: Konkretny alkohol do konkretnego dania?

  O jedzeniu wie prawie wszystko. Robert Makłowicz od 20 lat przybliża swoją wiedzę Polakom i zabiera nas w fascynujące kulinarne podróże po świecie. Opowiada też o tym, czego się dowiedział z korespondencji z ZUS-u.

Filmy - Robert Makłowicz (8)

 • Wiosenna kuchnia Roberta Makłowicza

  Robert Makłowicz przygotowywał dla widzów "Dzień Dobry TVN" dania inspirowane kuchnią śródziemnomorską. Jak zrobić grecką spanakopitę, chałwę z jogurtem, miodem i miętą oraz truskawki z octem balsamicznym po włosku? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Robert Makłowicz robi furorę w sieci

  Warszawa, Festiwal Pij i Jedz Warszawo (25.01). Robert Makłowicz to znany krakowski smakosz, krytyk kulinarny, a także dziennikarz i podróżnik, którego możemy kojarzyć z licznych programów telewizyjnych. Teraz robi furorę w sieci, bo założył konto na Instagramie. - Moi synowie twierdzą, że ktoś, kto nie posiada Instagrama, nie żyje - powiedział. - Nie chciałem już być uśmiercon! - dodał.
 • Robert Makłowicz: Na wyjeździe nie trzeba wydawać fortuny

  Najpopularniejszy podróżnik kulinarny w Polsce Robert Makłowicz zdradził, że będąc za granicą wcale nie trzeba wydawać fortuny, żeby dobrze zjeść. Kluczem jest to, by wybierać miejsca, gdzie jedzą miejscowi, a nie wymyślne restauracje. - Oni zawsze chętnie odpowiedzą. W kwestii dobrego jedzenia, ludzie pod każdą szerokością geograficzną są niezwykle otwarci - powiedział.
 • Robert Makłowicz z synem. Kuchnia odziedziczona w genach

  Robert Makłowicz jest twórcą popularnych kulinarnych programów telewizyjnych, a jego syn Mikołaj jest sommelierem. W "Dzień Dobry TVN" ojciec i syn opowiedzieli o swojej miłości do kulinariów. Jakim ojcem był Robert Makłowicz? Dlaczego nie wymagał od synów dobrych ocen w szkole? - Ważne, żeby przechodzili z klasy do klasy, a mądrość, światłość przyjdzie sama, z czasem. No i moje hipotezy się potwierdziły całkowicie - przyznał Makłowicz.