Robert Kubica

Synonimy:
kubica,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Robert Kubica (4430)

 • Formuła 1. Damian Raciniewski: Reakcja Roberta Kubicy nas zszokowała

  Formuła 1. Damian Raciniewski: Reakcja Roberta Kubicy nas zszokowała

  - Reakcja Roberta Kubicy nas wszystkich zszokowała. Nie może być tak, że my wykonujemy dobrą robotę, a osoba, która nam tę robotę zleca, nagle udaje, że nas nie zna i nigdy nie widziała na oczy - mówi w rozmowie z eurosport.interia.pl Damian Raciniewski, prezes BSS Group. Firma miała przyczynić się do powrotu Roberta Kubicy do Formuły 1, poprzez doprowadzenie do finansowego zaangażowania Grupy Lotos. Kubica oficjalnie zdementował te informacje.
 • Robert Kubica dementuje. "Nie współpracowałem z tą grupą"

  Robert Kubica dementuje. "Nie współpracowałem z tą grupą"

  Agencja BSS Group rozesłała we wtorek do mediów informację o współpracy między nimi, a Robertem Kubicą i Grupą Lotos S.A. Współpraca miała zaowocować angażem Polaka na posadzie kierowcy testowego w zespole Williams. Kubica jednak zdementował te informacje.
 • Robert Kubica o kulisach walki "na mecie" o fotel kierowcy w Williamsie

  Robert Kubica o kulisach walki "na mecie" o fotel kierowcy w Williamsie

  Robert Kubica potwierdził, iż prawdziwe były doniesienia medialne, że był bardzo bliski roli pełnoprawnego kierowcy wyścigowego zespołu Williams w nadchodzącym sezonie Formule 1. Póki co Polak znajduje wiele pozytywów w zadaniach zawodnika rezerwowego i rozwojowego w teamie z Grove.
 • Formuła 1. Lotos wspiera Roberta Kubicę

  Formuła 1. Lotos wspiera Roberta Kubicę

  Już wiadomo, że "pewna firma paliwowa", która stała za Robertem Kubicą podczas negocjacji z Willimasem, to Grupa Lotos S.A. Spółka skarbu państwa pomogła Polakowi zdobyć posadę kierowcy testowego na sezon 2018.
 • Williams. Robert Kubica: Wracam w innej roli

  Williams. Robert Kubica: Wracam w innej roli

  - Wracam do Formuły 1 w innej roli, ale dam z siebie wszystko pracując dla zespołu - przyznał Robert Kubica w Londynie podczas prezentacji samochodu Williamsa na sezon 2018. Uczestniczyli w niej również podstawowi kierowcy tego teamu - Lance Stroll i Siergiej Sirotkin.
 • Robert Kubica przed prezentacją zespołu Williamsa szlifuje formę

  Robert Kubica przed prezentacją zespołu Williamsa szlifuje formę

  Dzisiaj o godz. 19 w Londynie odbędzie się prezentacja nowiutkiego bolidu zespołu Williams na zbliżający się sezon Formuły 1. Tymczasem Robert Kubica nie traci żadnej chwili, by jak najlepiej przygotować się do trudów wyczerpującej serii w roli kierowcy rozwojowego i rezerwowego.
 • Formuła 1. W czwartek w Londynie prezentacja teamu Williams

  Formuła 1. W czwartek w Londynie prezentacja teamu Williams

  W czwartek w Londynie odbędzie się oficjalna prezentacja teamu Williams na sezon 2018. Kierowcami będą Rosjanin Siergiej Sirotkin i Kanadyjczyk Lance Stroll. Robert Kubica będzie kierowcą testowym i rezerwowym.
 • F1. Pieniądze od Sirotkina zostaną wydane na rozwój bolidu Williamsa

  F1. Pieniądze od Sirotkina zostaną wydane na rozwój bolidu Williamsa

  Williams w sezonie 2018 Formuły 1 będzie miał parę najmniej doświadczonych kierowców - to minus. Plusem ma być to, że potężne wsparcie finansowe od sponsorów Siergieja Sirotkina i Lance'a Strola zostanie wykorzystane na rozwój bolidu. Przy wsparciu kierowcy testowego Roberta Kubicy może to przynieść wyraźna poprawę osiągów. Taką nadzieję na łamach "Autosportu" wyrazili szefowie Williamsa i rosyjscy sponsorzy.
 • Formuła 1. Pokonał Kubicę i ma dość określenia "kierowca za kasę"

  Formuła 1. Pokonał Kubicę i ma dość określenia "kierowca za kasę"

  Rosyjski kierowca wygrał walkę o miejsce w składzie ekipy Williamsa z Robertem Kubicą. Jak sugerują media i dobrze poinformowane źródła Siergiej Sirotkin dostarczył do zespołu Formuły 1 więcej pieniędzy od sponsorów. To właśnie to było ponoć głównym motywem niepomyślnej dla Polaka decyzji władz brytyjskiego teamu.
 • F1. Dyrektor techniczny Williamsa broni składu na sezon 2018

  F1. Dyrektor techniczny Williamsa broni składu na sezon 2018

  Dyrektor techniczny teamu Formuły 1 Williams Paddy Lowe jest przekonany, że skład zespołu na sezon 2018 - Kanadyjczyk Lance Stroll i Rosjanin Siergiej Sirotkin jako kierowcy podstawowi i Robert Kubica jako rezerwowy, jest optymalny.

Filmy - Robert Kubica (20)

 • Trening przed Monte Carlo

  Kilka dni temu Kubica z pilotem Maciejem Szczepaniakiem wygrali w Austrii Janner Rally, pierwszą rundę mistrzostw Europy. Start traktowali treningowo, jako przygotowanie do rajdu Monte Carlo, pierwszej rundy mistrzostw świata w sezonie 2014, który odbędzie się dniach 16-19 stycznia.
 • Kubica: Dałbym wszystko, żeby wrócić do Formuły 1

  - Ja dałbym wszystko, żeby znów wystartować w Formule 1 - stwierdził Robert Kubica. Polski kierowca podkreślił, że dzisiaj byłby wstanie ścigać się bolidem na torze w Barcelonie, ale na przykład w Monte Carlo miałby spore problemy. - Jest szansa, że może nie za rok, nie za dwa lata, ale będę w stanie pojechać dobrym tempem na torze Formuły 1 - dodał Kubica. W sezonie 2013 Robert Kubica wystartuje w rajdach samochodowych w klasie WRC-2. Polak będzie startował Citroenem, a jego pilotem będzie Maciej Baran.
 • Menedżer Citroen Racing o samochodzie Roberta Kubicy

  Robert Kubica w Rallye du Var jedzie Citroenem C4 WRC. Samochód został specjalnie przystosowany do potrzeb Polaka. - Są małe modyfikacje, adaptacje, które zrobiliśmy na potrzeby startowe Roberta w tym rajdzie. Chodzi głównie o dźwignię zmiany biegów, która jest po lewej stronie kierownicy - mówi Marek Nawarecki, menedżer działu klienckiego Citroen Racing.
 • Marek Nawarecki o doświadczeniu Kubicy

  Marek Nawarecki, menedżer działu klienckiego Citroen Racing, mówił o zmiennych warunkach pogodowych na trasie rajdu Rallye du Var, podkreślił znaczenie doświadczenia Roberta Kubicy w jeździe za kierownicą różnych samochodów.