Robert Kubica

Synonimy:
kubica,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Robert Kubica (4650)

 • Formuła 1. Sebastian Vettel o powrocie Roberta Kubicy: Mam mieszane uczucia

  Formuła 1. Sebastian Vettel o powrocie Roberta Kubicy: Mam mieszane uczucia

  Gdy Robert Kubica podpisał kontrakt z Williamsem na ściganie w przyszłym sezonie w Formule 1, nawet BBC oceniło, że to jeden z najwspanialszych powrotów w historii sportu. Czterokrotny mistrz świata F1 - Sebastian Vettel ma jednak inne zdanie.
 • Formuła 1. Guenther Steiner: Determinacja Roberta Kubicy jest niezwykła

  Formuła 1. Guenther Steiner: Determinacja Roberta Kubicy jest niezwykła

  Heroiczny powrót Roberta Kubicy do ścigania w Formule 1 odbił się szerokim echem w świecie sportów motorowych. Szef zespołu Haas Guenther Steiner ocenił, że polski kierowca może odmienić oblicze ekipy Williamsa.
 • F1: Robert Kubica szczerze o problemach Williamsa w sezonie 2018

  F1: Robert Kubica szczerze o problemach Williamsa w sezonie 2018

  Robert Kubica w obszernym wywiadzie dla branżowego "Auto motor und Sport" opisał swoje wrażenia z pracy w ekipie Williamsa w sezonie 2018 i zdradził, jak zespół z Grove przepracował końcówkę roku. Dostało się m.in. inżynierom brytyjskiej ekipy. - Czasami kierowca widzi problem wcześniej, niż najlepszy inżynier na świecie - powiedział krakowianin.
 • Robert Kubica: Właśnie po to tu jestem

  Robert Kubica: Właśnie po to tu jestem

  - Jestem Robert Kubica i będę kierowcą wyścigowym Williamsa w sezonie 2019. To była długa podróż i wielkie osiągnięcie - walka o powrót do Formuły 1 i o powrót na tor, powrót po wypadku z 2011 roku - przyznał polski kierowca w oficjalnym materiale zaprezentowanym na kanałach ekipy z Grove. W szczerym wywiadzie Robert Kubica opisał, jak wyglądały kulisy jego rozmów z Williamsem i czego spodziewa się po nadchodzącym sezonie F1.
 • Williams nie zapomniał o urodzinach Roberta Kubicy

  Williams nie zapomniał o urodzinach Roberta Kubicy

  Robert Kubica obchodzi 7 grudnia 34. urodziny. O tym ważnym dniu dla polskiego kierowcy nie zapomniał zespół Williamsa, który złożył mu życzenia urodzinowe.
 • Robert Kubica: Mam dużo więcej do stracenia niż ludzie myślą

  Robert Kubica: Mam dużo więcej do stracenia niż ludzie myślą

  Rok temu - nie pamiętam już czy było to podczas drugiego czy trzeciego testu w bolidzie F1 – pozbyłem się wątpliwości, że mogę jeszcze wrócić na tor – powiedział Robert Kubica, komentując swój wielki powrót od przyszłego sezonu do Formuły 1. Moment, w którym to zrozumiał opisuje jako „najważniejszy dzień życia”.
 • "Robert Kubica w F1? Dla mnie to cud"

  "Robert Kubica w F1? Dla mnie to cud"

  Nie milkną echa powrotu Roberta Kubicy do Formuły 1. Polski kierowca po roku pracy dla Williamsa awansował na pozycję kierowcy wyścigowego i w sezonie 2019 będzie znów walczył o punkty w królewskiej serii. - Dla mnie to cud - cytują zachodnie media słowa Artura Kubicy, ojca naszego jedynaka w F1. A Mario Igor Rossello, lekarz który operował Polaka po wypadku w rajdzie, nie kryje dumy, widząc postępy Kubicy.
 • F1. Siergiej Sirotkin był przekonany, że pozostanie w Williamsie na sezon 2019

  F1. Siergiej Sirotkin był przekonany, że pozostanie w Williamsie na sezon 2019

  Rosyjski kierowca Siergiej Sirotkin, który stracił miejsce w Formule 1 na rzecz Roberta Kubicy, przyznał, że niemal do końca sezonu był przekonany o tym, że pozostanie w Williamsie na kolejny rok.
 • Formuła 1 - Kubica z numerem 88, Force India zmienia nazwę

  Formuła 1 - Kubica z numerem 88, Force India zmienia nazwę

  Wracający do rywalizacji w mistrzostwach świata Formuły 1 Robert Kubica wybrał numer, który ma mu służyć do końca kariery. Na bolidzie teamu Williams polskiego kierowcy będzie widniała liczba 88. Z kolei zespół Force India zmienia nazwę na Racing Point.
 • Robert Kubica w F1. Artur Kubica, Jakub Gerber i Marcin Czachorski wspominają dramatyczny wypadek

  Robert Kubica w F1. Artur Kubica, Jakub Gerber i Marcin Czachorski wspominają dramatyczny wypadek

  Powrót Roberta Kubicy do Formuły 1, okrzyknięty mianem jednego z najbardziej spektakularnych w historii światowego sportu, przywołuje dramatyczne wspomnienia z wypadku sprzed ponad siedmiu lat, który nie tylko przyhamował karierę Polaka, ale również mógł zakończyć się dla niego tragicznie.

Filmy - Robert Kubica (34)