Film - Robert Kozyra

Artykuły - Robert Kozyra (15)

 • "Mam talent!" bez Roberta Kozyry

  "Mam talent!" bez Roberta Kozyry

  Robert Kozyra nie zasiądzie w jury szóstej edycji "Mam talent!", którą telewizja TVN zamierza pokazać jesienią - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.
 • Najlepszym jurorem w Polsce jest...

  Najlepszym jurorem w Polsce jest...

  Alicja Węgorzewska, Kora, Krystyna Mazurówna, Robert Kozyra oraz Michel Moran - oto jurorzy, którzy tym razem sami będą podlegać surowej ocenie czytelników "Tele Tygodnia". Kto z nich otrzyma Telekamerę? W tegorocznej edycji plebiscytu możemy głosować jeszcze do 28 lutego.
 • Telekamery 2013: Nominacje!

  Telekamery 2013: Nominacje!

  Rozpoczyna się 16. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Anna Dereszowska? Paweł Małaszyński, a może Marek Bukowski? Kora czy Robert Kozyra? Hanna Lis czy jednak Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w marcu 2013 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.
 • Robert Kozyra: Lecę tam, gdzie chcę

  Robert Kozyra: Lecę tam, gdzie chcę

  W jego życiu nie ma czasu na nudę, bo nie lubi stać w miejscu. Pewnie dlatego nigdy nie popadł w rutynę. Jest szczęśliwy i cieszy się życiem.
 • Zabłysnąć bez skandalu

  Zabłysnąć bez skandalu

  - Myślałem, że juror, żeby zostać zauważonym, musi udawać satanistę, przebrać się za papieża albo obmacywać na wizji - przewrotnie zauważa Robert Kozyra, który został nagrodzony Telekamerą 2012 w kategorii Juror.
 • Telekamery 2012: Oto laureaci!

  Telekamery 2012: Oto laureaci!

  Znamy już laureatów jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery. Ulubieni aktorzy czytelników "Tele Tygodnia" to Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk, najchętniej oglądany serial - "Czas honoru", a program rozrywkowy - "Jaka to melodia". Wśród jurorów najpopularniejszy okazał się Robert Kozyra.
 • Kto jest najlepszym jurorem w Polsce?

  Kto jest najlepszym jurorem w Polsce?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Prezentację nominowanych rozpocznijmy od nowej kategorii, która w tym roku pojawiała się po raz pierwszy, a mianowicie "najlepszy juror".
 • Robert Kozyra- Biografia

  Robert Kozyra urodził się w 1968 r. w Koszalinie. Polski dziennikarz, krytyk muzyczny oraz menadżer. Absolwent polonistyki na UAM w Poznaniu.
 • Łowca talentów

  Łowca talentów

  W odróżnieniu od Kuby Wojewódzkiego, Robert Kozyra bardziej koncentruje się na uczestnikach Mam talent!" niż na sobie.
 • Nikt nie będzie mi mówił, że muszę coś zrobić

  Nikt nie będzie mi mówił, że muszę coś zrobić

  Był szefem radia, jurorem na sopockim festiwalu, od niedawna gra w serialach... Teraz nowe oblicze Roberta Kozyry oglądamy w programie "Mam talent!".