InteriaTV - Robert Kozyra

Filmy - Robert Kozyra (6)

 • Gwiazdy na imprezie "Twojego Stylu"

  Już po raz 18. "Twój STYL" przyznał swoje doroczne nagrody Doskonałość Roku dla najlepszych kosmetyków. Gala odbyła się w Hotelu Sheraton i zgromadziła przedstawicieli najpopularniejszych marek kosmetycznych oraz ludzi ze świata show-biznesu. Znanych twarzy nie zabrakło również w jury plebiscytu. W jego skład weszli m.in. Monika Olejnik, Magdalena Cielecka, Anna Czartoryska, Agnieszka Grochowska, Robert Kozyra, Rafał Królikowski, Artur Żmijewski, Maciej Brzozowski i Jacek Szmidt.
 • Robert Kozyra na tropie talentów

  Czy piąta edycja "Mam talent!" może jeszcze czymś zaskoczyć? Oczywiście - zapewnia Robert Kozyra, który dzięki swoim koleżankom z jury czuje się w programie "idealnie".
 • Robert Kozyra: zabłysnąć bez skandalu

  Myślałem, że juror, żeby zostać zauważonym, musi udawać satanistę, przyjść do studia z żoną, albo obmacywać na wizji - przewrotnie zauważa Robert Kozyra, który został nagrodzony Telekamerą 2012 w kategorii Juror.
 • Kozyra zarzucił jej, że "jedzie Shakirą"

  Bohaterka castingów do "Mam talent" komentuje wypowiedź surowego jurora.
 • Czesław odpowiada Kozyrze

  Juror "Mam talent" wysyłał Czesława Mozila do laryngologa za to, że nie przepuścił w "X Factor" Marty Podulki. Co na to sam zainteresowany?
 • Chce być sprawiedliwym jurorem

  Robert Kozyra zastąpił w jury programu "Mam talent" Kubę Wojewódzkiego. Jak pracuje mu się z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską i jaki ma pomysł na siebie? Zobaczcie i posłuchajcie.