Robert Janowski

Synonimy:
Janowski Robert,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Robert Janowski (44)

 • Michał Wiśniewski z dziećmi na proteście "Daj żyć kulturze". Kto jeszcze wziął udział?

  Michał Wiśniewski z dziećmi na proteście "Daj żyć kulturze". Kto jeszcze wziął udział?

  Pod hasłem "Daj żyć kulturze" odbył się w poniedziałek (2 listopada) w Warszawie "spacer środowisk artystyczno-kreatywnych". Uczestnicy protestu domagają się od rządu pomocy w kryzysie związanym z pandemią. MKiDN odpowiada: wartość dotychczasowej pomocy dla sektora kultury to ponad 6 mld zł.
 • Robert Janowski opowiada, jak stracił prawo jazdy

  Robert Janowski opowiada, jak stracił prawo jazdy

  Jeśli jesteś w Warszawie i właśnie wyprzedził cię skuter, to być może na tym jednośladzie mknął Robert Janowski. Były prowadzący "Jaka to melodia?" przesiadł się na skuter po tym, jak trzy lata temu "podpadł" drogówce.
 • "Norbi" poprowadzi "Jaka to melodia?"?

  "Norbi" poprowadzi "Jaka to melodia?"?

  "Norbi" ma zostać nowym prowadzącym program "Jaka to melodia?".
 • "Jaka to melodia?": 20 lat na antenie

  "Jaka to melodia?": 20 lat na antenie

  20 lat w "Jaka to melodia?" minęło jak jeden dzień - mówi Robert Janowski. Twierdzi, że praca na planie słynnego teleturnieju nigdy mu się nie znudzi, uwielbia bowiem muzykę i cieszy się, że może mieć z nią na co dzień styczność. Artysta jest zaskoczony sukcesem programu, choć rozumie, że jego kolorowa, radosna i apolityczna formuła mogła się spodobać widzom.
 • Robert Janowski: Chętnie pomaga

  Robert Janowski: Chętnie pomaga

  Jeśli się wysyła dobro, to ono wraca - uważa Robert Janowski. Wraz z żoną, Moniką Janowską, chętnie wspiera potrzebujących, nie potrafi bowiem przejść obojętnie obok ludzkiego cierpienia. Obecnie gospodarz programu "Jaka to melodia?" zaangażowany jest m.in. w projekt "Makes it true", skupiający chętne do pomocy polskie gwiazdy.
 • Koncert Jubileuszowy "Jaka to melodia?"

  Koncert Jubileuszowy "Jaka to melodia?"

  Z okazji 20-lecia programu "Jaka to melodia?" 21 października na Torwarze w Warszawie odbędzie się wielkie muzyczne widowisko.
 • Robert Janowski: Spełniam się w pracy marzeń

  Robert Janowski: Spełniam się w pracy marzeń

  Teleturniej "Jaka to melodia?" od lat bije rekordy oglądalności. Duża w tym zasługa prowadzącego. Robert Janowski ma charyzmę, ciekawą osobowość i styl. Do tego jest sympatyczny, otwarty, dowcipny, kocha rozmawiać i słuchać innych. I właśnie za to widzowie po prostu go lubią.
 • Robert Janowski: Chłopiec z plakatu?

  Robert Janowski: Chłopiec z plakatu?

  Aż trudno w to uwierzyć, a jednak! Teleturniej "Jaka to melodia?" wystartował w 1997 roku. Tak jest, to już 18 lat... Od samego początku jego twarzą był Robert Janowski - muzyk, aktor, poeta, szczęśliwy tata i mąż oraz właściciel elektryzującego głosu. Do widza ma szczególne, niemal ojcowskie podejście.
 • Robert Janowski o medialnym sukcesie: Nikogo nie gram, jestem sobą

  Robert Janowski o medialnym sukcesie: Nikogo nie gram, jestem sobą

  Robert Janowski, który od 18 lat niezmiennie prowadzi show "Jaka to melodia", uważa, że tak długą telewizyjną karierę zawdzięcza kilku cechom: zawsze jest sobą, nie traktuje uczestników swojego programu przedmiotowo, jest życzliwy i pomocny. Jego zdaniem na popularność trzeba długo i ciężko pracować.
 • Dozwolone od lat 18: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk i inni

  Dozwolone od lat 18: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk i inni

  12 czerwca podczas festiwalu "Dozwolone od lat 18" na stadionie we Wrocławiu wystąpią legendy polskiej piosenki.

Zdjęcia - Robert Janowski (29)

 • muzyka.interia.pl
  Robert Janowski kończy 50 lat!
 • muzyka.interia.pl
  Robert Janowski kończy 50 lat!
 • muzyka.interia.pl
  Robert Janowski kończy 50 lat!
 • muzyka.interia.pl
  Robert Janowski kończy 50 lat!
 • muzyka.interia.pl
  Robert Janowski kończy 50 lat!
 • muzyka.interia.pl
  Robert Janowski kończy 50 lat!

Filmy - Robert Janowski (8)

 • "Jaka to melodia?": 20 lat na antenie

  20 lat w "Jaka to melodia?" minęło jak jeden dzień - mówi Robert Janowski. Twierdzi, że praca na planie słynnego teleturnieju nigdy mu się nie znudzi, uwielbia bowiem muzykę i cieszy się, że może mieć z nią na co dzień styczność.
 • Robert Janowski: Chętnie pomaga

  Jeśli się wysyła dobro, to ono wraca - uważa Robert Janowski. Wraz z żoną, Moniką Janowską, chętnie wspiera potrzebujących, nie potrafi bowiem przejść obojętnie obok ludzkiego cierpienia.
 • Szybki strzał: Jakiego słowa nadużywasz?

  Osoby publiczne często udzielają wywiadów. Nasi redaktorzy wzięli pod lupę nie treść, a formę tych wypowiedzi. Zapytali więc celebrytów czy istnieją słowa, których ci nadużywają. Sprawdźcie, co odpowiedzieli! PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ O 19.00
 • Robert Janowski o swoim medialnym sukcesie: Nikogo nie gram, jestem sobą

  Robert Janowski, który od 18 lat niezmiennie prowadzi show „Jaka to melodia”, uważa, że tak długą telewizyjną karierę zawdzięcza kilku cechom: zawsze jest sobą, nie traktuje uczestników swojego programu przedmiotowo, jest życzliwy i pomocny. Jego zdaniem na popularność trzeba długo i ciężko pracować. – Nie udaję, nikogo nie gram, nie wcieliłem się w rolę Strasburgera, tylko jestem Robertem Janowskim. Ludzie zawsze wyczuwają fałsz i od razu przestają kogoś takiego lubić. Nigdy nie lubię też być podmiotem. Przyzwyczaiłem się oczywiście do kamery, nie mam z tym problemu, ale to nie jest moje miejsce. Wolę być z tyłu i popychać ludzi, pomagać. W moim programie trzymam kciuki za ludzi, którzy są z małych miasteczek, z różnych środowisk, walczą o siebie, to jest dla nich pięć minut. Ja tam jestem i tak codziennie, czasami zaśpiewam piosenkę. Może ludzie widzą, że ta życzliwość nie jest udawana – mówi Robert Janowski.