Robert Downey Jr.

Artykuły - Robert Downey Jr. (53)

 • Robert Downey Jr.: Z dna na szczyt

  Robert Downey Jr.: Z dna na szczyt

  Był młodym, dobrze zapowiadającym się aktorem, który przez problemy z alkoholem i narkotykami spadł na samo dno. Potrafił się jednak od niego odbić i wrócić na szczyt. Robert Downey Jr., jeden z najpopularniejszych obecnie hollywoodzkich aktorów, kończy 4 kwietnia 55 lat. Z tej okazji przypominamy jego najsłynniejsze kreacje.
 • Ile Robert Downey Jr. zarobił na "Avengers: Koniec gry"? Suma przytłacza

  Ile Robert Downey Jr. zarobił na "Avengers: Koniec gry"? Suma przytłacza

  75 milionów dolarów - taka kwota wpłynęła na konto Roberta Downey'a Jr. dzięki jego udziałowi w widowisku "Avengers: Koniec gry".
 • Robert Downey Jr. z Oscarem za rolę Iron Mana?

  Robert Downey Jr. z Oscarem za rolę Iron Mana?

  Jon Favreau rozpoczął kampanią oscarową na rzecz nominacji dla Roberta Dwoney'a Jr. za rolę Tony'ego Starka w superprodukcji "Avengers: Koniec gry". "Ma mój głos" - mówi reżyser "Iron Mana", "Księgi dżungli" i "Króla lwa".
 • Robert Downey Jr. i Chris Evans w nowym "Spider-Manie"?

  Robert Downey Jr. i Chris Evans w nowym "Spider-Manie"?

  Czy Robert Downey Jr. i Chris Evans pojawią się w nowym "Spider-Manie"? Fani wyciągnęli takie wnioski po niejednoznacznej wypowiedzi jednego z aktorów w programie "Jimmy Kimmel Live".
 • Paul Thomas Anderson nie wyreżyseruje "Pinokia"

  Paul Thomas Anderson nie wyreżyseruje "Pinokia"

  Twórca "Aż poleje się krew" i "Mistrza" zwolnił stanowisko reżysera długo planowanej adaptacji książki dla dzieci autorstwa Carlo Collodiego.
 • Robert Downey Jr. najlepiej zarabiającym aktorem świata

  Robert Downey Jr. najlepiej zarabiającym aktorem świata

  Magazyn "Forbes" zaprezentował coroczną listę najlepiej zarabiających aktorów świata. Na jej czele znalazł się po raz kolejny Robert Downey Jr.
 • Robert Downey Jr: Heros o wielkim sercu

  Robert Downey Jr: Heros o wielkim sercu

  Prawdziwe bohaterstwo to nie tylko siła mięśni i tytanowa zbroja, ale też wielkie serce. W filmowym uniwersum Marvela Robert Downey Jr. wciela się w rolę Iron Mana, który walczy przede wszystkim o pokój na świecie. Jak się okazuje, w prawdziwym życiu aktor także jest wrażliwy na los potrzebujących i zawsze pamięta o innych ludziach, zwłaszcza tych najmłodszych.
 • Robert Downey Jr. nie ma dosyć Iron Mana

  Robert Downey Jr. nie ma dosyć Iron Mana

  Robert Downey Jr., dwukrotnie nominowany do Oscara, to jeden z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających aktorów świata. W jednym z niedawnych wywiadów artysta wyznał, że chciałby wcielić się kolejny raz w postać Iron Mana.
 • Nowa kampania marketingowa HTC z udziałem Roberta Downeya Juniora

  Nowa kampania marketingowa HTC z udziałem Roberta Downeya Juniora

  HTC zaprezentował nową kampanię marketingową, w którą zaangażowany został jeden z najbardziej rozchwytywanych hollywoodzkich aktorów – Robert Downey Jr. Hasłem przewodnim kampanii będzie „Here’s to change” (Oto zmiany), które jest akronimem nazwy HTC.
 • Robert Downey Jr. weźmie udział w promocji marki HTC

  Robert Downey Jr. weźmie udział w promocji marki HTC

  Robert Downey Jr., znany w ostatnim czasie z takich filmów jak "Iron Man" czy "Sherlock Holmes", zostanie na najbliższe dwa lata twarzą marki HTC. Według informacji serwisu Bloomberg, jego kontrakt opiewa na 12 mln dolarów.

Zdjęcia - Robert Downey Jr. (1)

 • muzyka.interia.pl
  Aktorzy śpiewają i nagrywają płyty

Filmy - Robert Downey Jr. (4)

 • "Iron Man 3"

  Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela – "Iron Man 3". Świat Tony’ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?
 • "Sherlock Holmes: Gra cieni" na Blu-ray i DVD

  Rewelacyjny duet aktorski Robert Downey Jr. - Jude Law powraca w kolejnej odsłonie przygód Sherlocka Holmesa i jego przyjaciela Johna Watsona w reżyserii Guya Ritchiego. "Sherlock Holmes: Gra cieni" już 11 maja ukaże się na Blu-ray i DVD.
 • "Sherlock Holmes: Gra cieni"

  Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty'ego (Jared Harris).
 • "To naprawdę szalona jazda"

  Robert Downey Jr. o pracy na planie komedii "Zanim odejdą wody", w której jego bohater skazany jest na towarzystwo ekscentrycznego osobnika...