Robert de Niro

Artykuły - Robert de Niro (192)

 • Co się stało Robertowi De Niro? "Ból był potworny"

  Co się stało Robertowi De Niro? "Ból był potworny"

  Dwukrotny laureat Oscara pracował ostatnio w Oklahomie przy najnowszej produkcji reżyserowanej przez Martina Scorsese - „Killers of the Flower Moon”. Doznał tam poważnej kontuzji nogi, ale nie na planie filmowym. Jak wyznał Robert De Niro, chodzi o zerwanie mięśnia czworogłowego uda. Kontuzja nie powinna wywołać poważnych opóźnień na planie, gdyż aktor już wcześniej miał zaplanowaną dłuższą przerwę od zdjęć do tego filmu.
 • Robert De Niro ma problem z byłą żoną

  Robert De Niro ma problem z byłą żoną

  Mimo że hollywoodzki gwiazdor rozstał się z drugą żoną, Grace Hightower w 2018 roku, wciąż nie doszło do rozwodu, gdyż małżonkowie nie mogą się dogadać w kwestii podziału majątku.
 • Tom Hanks mógł nie zrobić kariery przez Roberta De Niro

  Tom Hanks mógł nie zrobić kariery przez Roberta De Niro

  Rola w „Dużym” była punktem zwrotnym w karierze Toma Hanksa. Po udziale w tej komedii stał się ulubieńcem krytyków filmowych, a także aktorem na którego producenci nie boją się stawiać, bo przynosi projektom ze swoim udziałem krociowe zyski. Niewiele jednak brakowało, a Hanks nie wystąpiłby w tej roli, bo, jak po latach wyjawiła jego koleżanka z planu, Elizabeth Perkins, pierwszym wyborem twórców filmu był Robert De Niro.
 • John Boyega i Robert De Niro zagrają w nowym filmie Netfliksa

  John Boyega i Robert De Niro zagrają w nowym filmie Netfliksa

  Twórca „Pierwszej nocy oczyszczenia” Gerard McMurray pracuje nad nowym projektem. Będzie nim przygotowywany dla Netfliksa film „The Formula”. W rolach głównych wystąpią w nim John Boyega i Robert De Niro.
 • Sharon Stone: Który aktor najlepiej całuje?

  Sharon Stone: Który aktor najlepiej całuje?

  Sharon Stone przyznała, że partnerem z planu, z którym całowało się jej najlepiej, był Robert De Niro. Z tą legendą kina spotkała się podczas pracy nad filmem „Kasyno”.
 • Mickey Rourke grozi Robertowi De Niro

  Mickey Rourke grozi Robertowi De Niro

  Mickey Rourke, aktor, który zasłynął rolami w filmach: "9 1/2 tygodnia", "Harry Angel" i "Zapaśnik" oświadczył, że ośmieszy Roberta De Niro, gdy tylko się spotkają. Poszło o to, że De Niro nazwał go kłamcą.
 • Robert De Niro obniżył byłej żonie alimenty

  Robert De Niro obniżył byłej żonie alimenty

  Pandemia koronawirusa mocno odbiła się na zarobkach Roberta De Niro. Aktor nie może grać w filmach, a do tego ogromne straty ponoszą luksusowe hotele i restauracje, których jest współwłaścicielem. To, że gwiazdor ma kłopoty finansowe, wyszło na jaw, gdy była żona pozwała go za to, że obniżył jej alimenty ze 100 tysięcy dolarów miesięcznie na 50 tysięcy.
 • Gwiazdorska obsada filmu "Armageddon Time"

  Gwiazdorska obsada filmu "Armageddon Time"

  Imponująco wygląda lista nazwisk aktorów, którzy zagrają w najnowszym filmie Jamesa Graya, reżysera zeszłorocznego hitu "Ad Astra". Do Cate Blanchett, której udział potwierdzono już wcześniej, dołączyli Robert De Niro, Oscar Isaac, Donald Sutherland i Anne Hathaway.
 • DiCaprio i De Niro w nowym filmie ​Martina Scorsese

  DiCaprio i De Niro w nowym filmie ​Martina Scorsese

  Kolejnym projektem, nad którym rozpocznie pracę Martin Scorsese, jest oparty na faktach thriller kryminalny "Killers of the Flowers Moon". Będzie to ekranizacja wydanej w 2017 roku powieści pod tym samym tytułem. Opowie o fali morderstw, do jakich doszło na Indianach z plemienia Osage w latach 20. ubiegłego wieku.
 • De Niro o roli w "Irlandczyku": Grać młodszego jest trudno pod każdym względem

  De Niro o roli w "Irlandczyku": Grać młodszego jest trudno pod każdym względem

  "Irlandczyk" to najnowszy film Martina Scorsese, który można oglądać na platformie Netflix. Trwające trzy i pół godziny dzieło coraz częściej typowane jest jako kandydat do Oscara. Kontrowersje wśród widzów wzbudziło jednak odmłodzenie występujących w nim aktorów. Sprawa dotyczy m.in. Roberta De Niro.

Filmy - Robert de Niro (6)

 • "Z pierwszej strony": Paweł Burczyk kręci film o swojej autystycznej córce. Dziadka może zagrać Robert De Niro

  Monika Goździalska rozmawia z aktorem Pawłem Burczykiem na temat filmu, który kręci z żoną o Ich autystycznej córce. Niewykluczone, że w filmie Burczyków zagra Robert De Niro. Jak powiedział Paweł Burczyk "Chcemy, żeby zagrał dziadka. Sam ma autystyczną wnuczkę." Burczykowie chcą za pomocą swojego filmu fabularnego uświadomić ludzi czym jest autyzm i odczarować świat ludzi z autyzmem.
 • "Last Vegas"

  Czterej przyjaciele po sześćdziesiątce postanawiają udać się do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej jedynego, który pozostał jeszcze wolny.
 • "Wielkie wesele"

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?
 • "Poradnik pozytywnego myślenia"

  Pat Solitano spędził w szpitalu psychiatrycznym kilka miesięcy. Wcześniej stracił pracę, dom oraz żonę. Wrócić do społeczeństwa pomagają mu rodzice, przyjaciele i piękna dziewczyna