Robert de Niro

Artykuły - Robert de Niro (188)

 • Sharon Stone: Który aktor najlepiej całuje?

  Sharon Stone: Który aktor najlepiej całuje?

  Sharon Stone przyznała, że partnerem z planu, z którym całowało się jej najlepiej, był Robert De Niro. Z tą legendą kina spotkała się podczas pracy nad filmem „Kasyno”.
 • Mickey Rourke grozi Robertowi De Niro

  Mickey Rourke grozi Robertowi De Niro

  Mickey Rourke, aktor, który zasłynął rolami w filmach: "9 1/2 tygodnia", "Harry Angel" i "Zapaśnik" oświadczył, że ośmieszy Roberta De Niro, gdy tylko się spotkają. Poszło o to, że De Niro nazwał go kłamcą.
 • Robert De Niro obniżył byłej żonie alimenty

  Robert De Niro obniżył byłej żonie alimenty

  Pandemia koronawirusa mocno odbiła się na zarobkach Roberta De Niro. Aktor nie może grać w filmach, a do tego ogromne straty ponoszą luksusowe hotele i restauracje, których jest współwłaścicielem. To, że gwiazdor ma kłopoty finansowe, wyszło na jaw, gdy była żona pozwała go za to, że obniżył jej alimenty ze 100 tysięcy dolarów miesięcznie na 50 tysięcy.
 • Gwiazdorska obsada filmu "Armageddon Time"

  Gwiazdorska obsada filmu "Armageddon Time"

  Imponująco wygląda lista nazwisk aktorów, którzy zagrają w najnowszym filmie Jamesa Graya, reżysera zeszłorocznego hitu "Ad Astra". Do Cate Blanchett, której udział potwierdzono już wcześniej, dołączyli Robert De Niro, Oscar Isaac, Donald Sutherland i Anne Hathaway.
 • DiCaprio i De Niro w nowym filmie ​Martina Scorsese

  DiCaprio i De Niro w nowym filmie ​Martina Scorsese

  Kolejnym projektem, nad którym rozpocznie pracę Martin Scorsese, jest oparty na faktach thriller kryminalny "Killers of the Flowers Moon". Będzie to ekranizacja wydanej w 2017 roku powieści pod tym samym tytułem. Opowie o fali morderstw, do jakich doszło na Indianach z plemienia Osage w latach 20. ubiegłego wieku.
 • De Niro o roli w "Irlandczyku": Grać młodszego jest trudno pod każdym względem

  De Niro o roli w "Irlandczyku": Grać młodszego jest trudno pod każdym względem

  "Irlandczyk" to najnowszy film Martina Scorsese, który można oglądać na platformie Netflix. Trwające trzy i pół godziny dzieło coraz częściej typowane jest jako kandydat do Oscara. Kontrowersje wśród widzów wzbudziło jednak odmłodzenie występujących w nim aktorów. Sprawa dotyczy m.in. Roberta De Niro.
 • Robert De Niro z nagrodą za życiowe osiągnięcia

  Robert De Niro z nagrodą za życiowe osiągnięcia

  Robert De Niro zostanie uhonorowany za osiągnięcia życiowe nagrodą SAG Life Achievement Award. Aktor odbierze wyróżnienie gildii aktorów ekranowych podczas gali, która odbędzie się 19 stycznia 2020 roku.
 • Nowy film Scorsese z De Niro i Pacino otwiera New York Film Festival

  Nowy film Scorsese z De Niro i Pacino otwiera New York Film Festival

  "Irlandczyk" Martina Scorsese 27 września otworzy New York Film Festival. Reżyser nakręcił trwającą 3,5 godziny epicką opowieść o gangsterach powojennej Ameryki. Na ekranie Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci. Właśnie pojawił się nowy zwiastun jednej z najbardziej wyczekiwanych premier.
 • Robert De Niro: Małomówny jubilat

  Robert De Niro: Małomówny jubilat

  Dziennikarze, którzy przy okazji zbliżającej się premiery filmu "Irlandczyk" liczą na wywiad-rzekę z Robertem De Niro, będą musieli obejść się smakiem, bo ten gwiazdor jest wyjątkowo małomówny. Jeden z największych milczków Hollywood 17 sierpnia kończy 76 lat.
 • Robert De Niro: Waży słowa

  Robert De Niro: Waży słowa

  Dziennikarze, którzy przy okazji zbliżającej się premiery filmu "Irlandczyk" liczą na wywiad-rzekę z Robertem De Niro, będą musieli obejść się smakiem, bo ten gwiazdor jest wyjątkowo małomówny. Jeden z największych milczków Hollywood 17 sierpnia skończył 76 lat.

Filmy - Robert de Niro (5)

 • "Last Vegas"

  Czterej przyjaciele po sześćdziesiątce postanawiają udać się do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej jedynego, który pozostał jeszcze wolny.
 • "Wielkie wesele"

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?
 • "Poradnik pozytywnego myślenia"

  Pat Solitano spędził w szpitalu psychiatrycznym kilka miesięcy. Wcześniej stracił pracę, dom oraz żonę. Wrócić do społeczeństwa pomagają mu rodzice, przyjaciele i piękna dziewczyna
 • "Jestem Bogiem"

  Bradley Cooper i Robert De Niro w porywającym thrillerze: pechowy pisarz zażywa "inteligentny narkotyk", pozwalający mu używać 100% możliwości własnego mózgu. Jego życie zmienia się diametralnie...