robert

Artykuły - Robert (5225)

Filmy - Robert (9)

 • Robert Kubica: Powrót do królowej motorsportu nie należy do łatwych.

  „Sądzę, że samemu sobie nic nie muszę udowadniać, jednak przerwa od startów nie ułatwia mu zadania. Powrotów do ścigania się w królowej motorsportu z najlepszymi kierowcami świata na pewno nie należy do łatwych” – mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM kierowca wyścigowy Robert Kubica o swoim powrocie do Formuły 1. „Oczywiście w tym roku pełniłem rolę kierowcy rezerwowego, rozwojowego, testowego, trochę tym bolidem nowej generacji jeździłem, ale jednak wyścigi to trochę inna niż jeżdżenie okrążeń na testach” – dodał. Pytany o sceptycznej wypowiedzi Vettela, który stwierdził, że Kubica jest za stary na powrót, Polak odpowiedział: „Jeśli chodzi o kierowców-rywali, no to jest normalne, że rywalizacja jest duża. Chociaż tak naprawdę można mówić, że Vettel nie jest dużo młodszy od mnie, chociaż parę lat ma mniej. Z drugiej strony jest bardzo dużo młodych kierowców, którzy wchodzą do Formuły 1. Na przykład mój partner zespołowy” – mówił gość Marcina Zaborskiego.
 • Robert Leszczyński z rodziną

  Nikt nie spodziewał się jego choroby ani śmierci. Leszczyński był głową szczęśliwej rodziny i mimo tego, że prowadził rockandrollowy tryb życia, to nigdy nie nadużywał alkoholu, czy narkotyków. Zmarł w wieku 48 lat w wyniku zaburzeń metabolicznych spowodowanych cukrzycą. Jego córki do dzisiaj nie mogą pogodzić się z odejściem ojca.
 • Robert Gonera

  Swego czasu był jednym z ulubieńców publiczności, jednak w ostatnich latach nad jego życiem nieustannie gromadziły się czarne chmury. Czy wreszcie udało się wyjść Robertowi Gonerze na prostą?
 • Zaczytany Robert Gonera

  Popularny aktor, Robert Gonera czyta fragmenty książki Macieja Grabskiego "Ksiądz Rafał". To opowieść o młodym księdzu, który zmienia życie mieszkańców Gródka.