robaki

Artykuły - Robaki (59)

Filmy - Robaki (7)

 • Robaki opanowały łazienkę. To istna apokalipsa!

  To najgorszy koszmar dla każdego, kto nie ma ochoty na spotkanie z latającymi owadami. Do tej oświetlonej łazienki wleciało mnóstwo komarów, ciem i much. Rasmus Borch, czyli człowiek, który musiał się z tym zmierzyć oko w oko, otworzył drzwi do małej łazienki i niefortunnie przyciągnął latające towarzystwo. Rasmus znalazł jednak sprytny sposób na pozbycie się nieproszonych gości. Po prostu wyłączył światło i poczekał, aż pokój się opróżni. Później wystarczyło odkurzyć resztę i zapamiętać, żeby nigdy więcej nie popełnić podobnego błędu.
 • Chciały złapać pożywienie. Niestety...

  Żaby próbowały za wszelką cenę złapać robaki. Niestety bezskutecznie.
 • Klientka znalazła robaki i spleśniałe mięso w zamówieniu

  Obrzydliwe! Klientka jednej z popularnych amerykańskich sieciówek w swoim zamówieniu na wynos znalazła… robaki i pleśń. Od razu przestrzegła mieszkańców, by sprawdzali jedzenie, które zamawiają. (STORYFUL/x-news)
 • Luksusowe dania z robaków. Smacznego?

  Podbój luksusowych lokali kulinarnych przez insekty rozpoczął się kilka lat temu - i trwa w najlepsze! Robactwo i owady wszelkiej maści z upodobaniem spożywali już starożytni Aztekowie. Dzisiaj szefowie kuchni proponują odważnym konsumentom takie dania, jak kawior z mrówczych jaj czy grillowane gąsienice. Agenda ONZ ds. Żywności i Rolnictwa (FAO) popiera te wysiłki. Zdaniem ekspertów, bogate w białko insekty mogą pomóc rozwiązać problem głodu na świecie.