robak

Artykuły - Robak (199)

 • LilyJade - nowy robak atakuje przez Facebooka

  LilyJade - nowy robak atakuje przez Facebooka

  Eksperci firmy Kaspersky natrafili na zagrożenie o nazwie LilyJade, jest to robak, który rozprzestrzenia się przez Facebooka w przeglądarkach Internet Explorer, Firefox oraz Chrome.
 • Kto stoi za robakiem Koobface

  Kto stoi za robakiem Koobface

  Pracownicy Facebooka współpracujący z ekspertami ds. bezpieczeństwa twierdzą, że pięć osób stojących za robakiem Koobface, który rozprzestrzeniał się na Facebooku i w innych sieciach społecznościowych, żyje wygodnie w Petersburgu.
 • Robak Ramnit kradnie dane z Facebooka

  Robak Ramnit kradnie dane z Facebooka

  Robak Ramnit, którego pierwotnym zadaniem było przechwytywanie danych bankowych, został zidentyfikowany jako sprawca kradzieży danych użytkowników Facebooka. Według statystyk Seculert Research Lab, większość infekcji miała miejsce w dwóch krajach Unii Europejskiej.
 • Czeski robak czyha na dane internautów

  Czeski robak czyha na dane internautów

  Analitycy zagrożeń z firmy antywirusowej ESET zidentyfikowali nowe zagrożenie powstałe najprawdopodobniej w Czechach i którego głównym zadaniem jest wykradanie informacji o użytkownikach sieci.
 • Robak atakujący BIOS

  Robak atakujący BIOS

  Chińska firma antywirusowa 360 odkryła trojana, który jest w stanie zaatakować BIOS komputera.
 • Niebezpieczny robak kradnie hasła do Facebooka

  Niebezpieczny robak kradnie hasła do Facebooka

  Firma Eset opublikowała raport o zagrożeniach komputerowych, które w sierpniu najczęściej atakowały użytkowników na całym świecie. Trojany, notowane jeszcze nie tak dawno w pierwszej trójce, niemal wypadły poza listę. Na znaczeniu bardzo szybko zyskał natomiast robak internetowy Dorkbot, który na cel bierze m.in. użytkowników Facebooka.
 • Bursztyn w tomografie

  Bursztyn w tomografie

  Pozwalają odtworzyć dzieje i przyrodę dawnych kontynentów. Coraz częściej naukowcy prześwietlają je promieniami rentgenowskimi. Dzięki temu każdy bursztyn, nawet zniszczony i kompletnie zmatowiały, może stać się cennym znaleziskiem.
 • On mógłby żyć na Marsie

  On mógłby żyć na Marsie

  Naukowcy z Princeton University znaleźli na Ziemi, a dokładnie pod ziemią, organizm, który swobodnie mógłby żyć na Marsie. To mikroskopijny robak, nicień, który zadowala się życiem w wysokiej temperaturze i bez dostępu do tlenu.
 • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 4-1

  Niesamowity wieczór przy alei Piłsudskiego! Jagiellonia nie tylko nie powiększyła swojej przewagi nad drugą w tabeli Koroną, ale została rozstrzelana przez beniaminka w Łodzi. To był zdecydowanie najgorszy mecz lidera Ekstraklasy.
 • Widzew: Napastnicy się zacięli

  W trzech ostatnich meczach Widzew zdobył zaledwie dwa punkty. Dlaczego? Być może dlatego, że napastnicy przestali strzelać gole.

Filmy - Robak (4)

 • Cztery koty kontra robak. Jest jednak jeden haczyk

  Cztery koty próbowały złapać robaka. Jest jednak jeden haczyk. Zobaczcie sami.
 • Widzew. Marcin Robak: Chciałbym zakończyć karierę w Widzewie.

  Przyszedłem do Widzewa po to, żeby zrealizować cel, jaki został nałożony na klub, czyli najpierw awans do pierwszej ligi, a potem do Ekstraklasy. Krok po kroku chcemy iść do przodu, wierzę w to, że nam się to uda - mówi w rozmowie z Interią napastnik Widzewa Łódź Marcin Robak.
 • Widzew. Marcin Robak: Mecz był wyrównany. Wideo

  Szkoda, że przegraliśmy, bo wyciągnęliśmy wynik z 0-2 na 2-2 i po stałym fragmencie straciliśmy bramkę, a tak naprawdę mecz był wyrównany i każdy mógł to spotkanie wygrać - powiedział napastnik Widzewa Marcin Robak po przegranej Widzewa z Legią 2-3 w 1/16 finału Pucharu Polski.
 • Nie mogła się powstrzymać i... uderzyła go w twarz

  To jeden z ich najważniejszych dni w życiu, który został przerwany przez latające owady. Kobieta widząc, że na twarzy swojego przyszłego męża usiadł robak nie mogła się powstrzymać i... uderzyła go w twarz.