rmf morocco challenge

Artykuły - Rmf morocco challenge (1)

 • Blue Cafe zabiera w magiczną podróż

  Blue Cafe zabiera w magiczną podróż

  28 października ukaże się platynowa edycja płyty "Dada" grupy Blue Cafe. Pierwsza wersja tego wydawnictwa uzyskała właśnie status platyny za sprzedaż ponad 30 tysięcy egzemplarzy.

Filmy - Rmf morocco challenge (5)

 • "Wyzwania to nasza specjalność"

  Zdjęcia ze skorpionami i nowy wideoklip w pustynnej scenerii - oto, jak Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe chcą wykorzystać swój udział w rajdzie RMF Morocco Challenge.
 • Rodzina Małyszów pojedzie w rajdzie

  W zaczynającym się w sobotę rajdzie RMF Morocco Challenge wystartuje nie tylko Adam Małysz, ale też jego żona, Izabela. Zawodnik Teamu RMF Caroline Team pojedzie nowym Mitsubishi Pajero. Co więcej, na trasie pojawi się także córka państwa Małyszów - Karolina.
 • Małysz: Będę wspierał żonę

  Adam Małysz i jego żona Izabela wystartują w rajdzie RMF Morocco Challenge. Jak podkreśla nasz były skoczek narciarski, to kolejny trening, nowe doświadczenia, ale także przygoda. Zapewnia także, że będzie wspierał swoją żonę.
 • Blue Cafe na pustyni: rajd i nowy teledysk

  W sobotę rozpoczyna się rajd RMF Morocco Challenge. W klasie VIP wystartują m.in. Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe. Muzycy muszą przygotować się na ostrą rywalizację i pustynne warunki życia przez całe 7 dni.